Upiorne wyznania syna Ruby Franke. Znajoma matki miała wcierać mu w rany pieprz cayenne

Do sieci trafiły nowe szczegóły dotyczące sprawy zatrzymania dwóch kobiet oskarżonych o znęcanie się nad dziećmi. YouTuberka Ruby Franke i jej partnerka biznesowa miały przywiązać dzieci linami i opatrywać ich rany pieprzem cayenne.

Ruby Franke i Jodi Hildebrandt zostały aresztowane 30 sierpnia, po tym jak 12-letni syn YouTuberki uciekł do sąsiadów, prosząc o jedzenie i wodę. Dwójka dzieci Franke została zabrana do szpitala, a obie kobiety aresztowano. Mają postawione zarzuty dotyczące znęcania się nad dziećmi. Zeznania syna influencerki są szokujące. 

Zobacz wideo Racewicz napisała książkę o przemocy. Przytacza komentarze internautek

YouTuberka wraz ze swoją partnerką biznesową znęcały się nad dziećmi 

Z opublikowanych w tym tygodniu nakazów przeszukania wynika, że 12-letni syn Ruby Franke stwierdził, że Jodi Hildebrandt, partnerka biznesowa jego matki, związała go linami, a następnie opatrywała mu rany pieprzem cayenne i miodem. Chłopiec powiedział też funkcjonariuszom, że w domu przebywała jeszcze dwójka rodzeństwa. Służby, które przybyły na miejsce odnaleźli 10-letnią dziewczynkę, ale 14-latki już nie było pod wskazanym adresem. Z akt sądowych wynika, że czworo najmłodszych z sześciorga dzieci Ruby Franke trafiło do opieki społecznej. 

Policja zabezpieczyła dowody w sprawie

Z nakazu przeszukania dowiadujemy się także, jakie rzeczy zostały zabezpieczone w domu Jodi Hildebrandt, a które mogą być dowodami w sprawie. Są to m.in. trzy liny, dwie pary kajdanek, dwie miski zwierające pastę z pieprzu cayenne i miodu, bandaże, plastikową folię, dziennik i dokumenty. Skonfiskowano także laptopy, telefony komórkowe, wszelkie nagrania wideo i audio, które mogłyby ukazywać znęcanie się nad dziećmi i wszelką komunikację między Franke i Hildebrandt. Już po aresztowaniu Jodi Hildebrandt stwierdziła, że dwójka najmłodszych dzieci "nie powinna nigdy przebywać w towarzystwie innych dzieci". Adwokaci Franke i Hildebrandt nie wydali żadnego komentarza w sprawie aresztowania i postawienia sześciu zarzutów kobietom. Obie są osadzone w więzieniu w południowo-zachodnim Utah bez możliwości wpłacenia kaucji. Kolejna rozprawa sądowa ma się odbyć na początku października. 

Przypomnijmy, że Ruby Franke zdobyła popularność i zyskała miliony subskrybentów na swoim kanale na YouTube "8 Passengers", poświęconym rodzicielstwu. Widzowie jednak wielokrotnie narzekali i zwracali uwagę na to, w jaki sposób influencerka traktuje swoje dzieci. 

Ruby FrankeRuby Franke Fot. YouTube.com/8Passengers screen

Więcej o: