Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" wyznaje: Jestem ofiarą stalkingu

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" opublikowała nagranie, w którym podzieliła się swoją trudną historią. Uczestniczka programu TVP padła ofiarą stalkingu. Teraz przestrzega innych internautów.

Kamila Boś dała się poznać jako uczestniczka ósmej edycji popularnego show TVP "Rolnik szuka żony". Choć nie odnalazła miłości w programie, to odkryła sposób na zaistnienie w polskim show-biznesie. Bohaterka "Rolnika" od lat jest aktywna w sieci i na bieżąco w kontakcie z widzami programu. W ostatnim czasie zdradziła na Instagramie, że jest ofiarą stalkingu. Boś ma być prześladowana przez pewną kobietę.

Zobacz wideo Kamila Boś przestrzega przed stalkerką. Zdradziła mechanizm działania

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" wyznaje: Jestem ofiarą stalkingu

Kamila Boś opublikowała wpis z nagraniem, w którym opowiedziała swój przypadek. "Ku przestrodze. O bezradności, ale przede wszystkim o bezkarności i manipulacji w sieci" - napisała, dodając, że dzieli się swoją historią w nadziei, że doda wsparcia innym kobietom, które znalazły się w podobnym problemie. W nagraniu Boś opowiada, że któregoś razu dostała wiadomość od "Filipa" z propozycją współpracy. Choć w głowie zapaliła jej się lampka, że coś nie gra, zaufała swojemu rozmówcy. Z biegiem czasu mężczyzna zaczął ją uwodzić, osaczać i manipulować. Wkrótce okazało się, że tajemniczym "Filipem" była pani Anna, która ma mieć historię prześladowania również innych kobiet. Boś nakreśliła mechanizm, którym posługiwała się stalkerka. "Pojawia się mężczyzna, później siostra, przyjaciółka, która wkracza w kręgi danej kobiety. To są sztuczki manipulacyjne. Dałam się nabrać" - mówi. Zobaczcie nagranie u góry strony, aby w pełni wysłuchać historii Kamili.

Ona może stalkować, może nękać. Ona robi to od dziesięciu lat, a ja nie mogę ujawnić jej danych (...) Dużo mówi się o hejcie w sieci, jednak nikt nie wspomina o stalkingu. O tym, jak bardzo łatwo jest się podszywać pod kogoś, kim się nie jest - powiedziała Kamila. 
 

Czym jest stalking?

Stalking to zjawisko, które z biegiem lat staje się coraz bardziej popularne. Może dotknąć zarówno znane, jak i anonimowe osoby. To uporczywe nękanie i wykańczanie psychiczne drugiej osoby. W udowodnieniu trudnej sytuacji kluczowe są zeznania ofiary oraz świadków. Jako dowód na nękanie można przedstawić wydruki wiadomości sms, e-maile czy nagrania wideo. Przeczytaj więcej o gwiazdach, które musiały stawić czoła stalkingowi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.