Opozda już się urządziła. Zaprezentowała nawet sypialnię. Na bogato

Joanna Opozda zaprosiła fanów do swojego domu. Aktorka jest zadowolona z efektów metamorfozy poszczególnych pomieszczeń. Postanowiła pochwalić się nimi na Instagramie.

Aktorka jest samodzielną mamę. Mieszka razem z synem Vincentem i w domu, który od jakiegoś czasy remontuje, stworzyła naprawdę luksusowe warunki. Prace wykończeniowe prawie dobiegły końca, o czym Opozda poinformowała w mediach. Pokazała na InstaStories łazienkę, kuchnię, sypialnię oraz hol. Jesteście ciekawi, na jaki wystrój postawiła?

Zobacz wideo

Nowe wnętrze Opozdy to oaza dobrego stylu. Zacznijmy od pokoju dziennego i sypialni

Pomieszczenie, w którym aktorka spożywa posiłki i relaksuje się zostało utrzymane w jasnych barwach. Przełamują je ciemniejsze dodatki w postaci szarej kanapy oraz drewnianego stołu, czy różowo-brązowych zasłon, które łączą salon z jadalnią. W tym pomieszczeniu nie zabrakło białych szafek, ozdobnego żyrandola, a także kominka. Opozda jest już przygotowana na chłodniejsze wieczory. "Wyszło cudownie. Firany i zasłony są ważne" - oznajmiła gwiazda na InstaStories. Dodała ponadto, że jeden z dodatków to dzieło zaprzyjaźnionej projektantki, Ewy Minge. Jak z kolei wygląda sypialnia aktorki? Głównym punktem tego pokoju jest duże łóżko małżeńskie, pokryte szarą narzutą. Wzrok w sypialni skupia ponadto nietypowa ściana, na której widzimy kawałek drewnianej zabudowy i fototapetę z azjatyckim motywem. Na ozdobnym stoliku można zuważyć charakterystyczny dodatek w stylu boho. Zobaczycie go w naszej galerii na górze strony.

Joanna OpozdaJoanna Opozda https://www.instagram.com/asiaopozda/

Łazienka jeszcze nie jest skończona, ale już dobrze się zapowiada. Aktorka zadbała ponadto o bezpieczeństwo syna

Joanna Opozda czeka jeszcze na hydraulika, który zajmie się jedną z części łazienki. Widzimy już na tym etapie, że gwiazda postawiła na styl glamour, który przejawia się w marmurowych płytkach i złotych elementach, takich jak bateria czy fragment ściany. Szczególny podziw u aktorki wzbudziła wolnostojąca wanna, gdzie chętnie będzie zażywała kąpieli. Kolejnym fragmentem domu, który pokazała aktorka, był hol z charakterystycznymi schodami, wykonanymi z mikrocementu. Opozda nie chce, aby syn zrobił sobie krzywdę chodząc po stopniach, dlatego zainstalowała specjalne ogrodzenie. "Położyłam bramkę przed Vincentem, żeby nie wchodził na te schody, bo to niebezpieczne" - wyznała aktorka. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.