Dziennikarz dostał piłką w głowę podczas wywiadu. Jest nagranie. "Czuć siłę"

Piotr Gruszka udzielał wywiadu dla Polsat Sport, kiedy w głowę uderzyła go piłka od siatkówki. Jak oceniają widzowie, incydent mógł skończyć się o wiele gorzej.

Telewizyjne programy emitowane na żywo rządzą się swoimi prawami. Nie brakuje w nich nieoczekiwanych sytuacji, czasem także niebezpiecznych dla uczestników. Przekonał się o tym Piotr Gruszka, który komentował poczynania polskich siatkarzy i tuż przed finałem mistrzostw Europy został "ustrzelony" przez jednego z reprezentantów Polski. Nagranie zostało opublikowane w mediach społecznościowych Polsatu i momentalnie stało się hitem sieci.

Zobacz wideo Paulina Krupińska o swoim pierwszym dniu w DDTVN. "Byłam beznadziejna. Wpadki to esencja tego programu"

Piotr Gruszka dostał w głowę piłką podczas wywiadu. Jest nagranie

Piotr Gruszka w rozmowie z Jerzym Mielewskim na antenie Polsatu Sport mówił o kwestiach taktycznych przed nadchodzącym meczem. Wnet z całego impetu został trafiony piłką w głowę. "Piotrze, spokojnie, żyjesz?" - zapytał zakłopotany sytuacją reporter stacji. "Uśmiechnął się Marcin Janusz, ciekawe od kogo to było, zaraz dostaniemy informację" - dodał Mielewski. "Szkoda, że nie mogę oddać, ale życie... Czuć siłę" - skwitował Gruszka. 

Widzom nie jest do śmiechu. Zarzucają stacji, że naraziła rozmówców na niebezpieczeństwo

Widzowie dość krytycznie podeszli do sytuacji. Wielu z nich oceniło, że miejsce, w którym wywiad został przeprowadzony, było wyjątkowo niebezpieczne, a incydent mógł skończyć się dużo gorzej. "Bardzo mądre ustawienie dziennikarzy, podczas gdy siatkarze trenują uderzenia…", "Ale miejsce na wywiad sobie wybraliście...", - czytamy w komentarzach na X (Twitter). 

Polscy siatkarze mistrzami Europy. Ich zarobki pozostawiają jednak wiele do życzenia

Po sromotnej porażce biało-czerwonych piłkarzy w eliminacjach do Euro 2024, to właśnie polscy siatkarze dają ogromne nadzieje naszym kibicom. Zdobyli już złoty medal Ligi Narodów, a w połowie września wywalczyli mistrzostwo Europy podczas meczu z Włochami. Starcie finałowe z Włochami zakończyło się przekonującym zwycięstwem Polski 3:0. Za wygraną stoi nie tylko rozgłos, ale i pieniądze. Choć czek pieniężny, który zgarnęli podopieczni Nikoli Grbicia może wydawać się duży, nijak ma się do ogromnych sum, jakie otrzymują piłkarze i tenisiści. Sprawdźcie, ile na wygranej w mistrzostwach Europy zarobią polscy piłkarze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.