Były plotki o kryzysie, a teraz Lewandowscy wrzucają taką fotkę. Przyłapała ich Laura

Anna i Robert Lewandowscy z całą pewnością nie mogą narzekać na brak miłości. Zakochani opublikowali urocze zdjęcie i ucięli w ten sposób wszelkie plotki o rzekomym kryzysie w związku.

Anna Lewandowska bez wątpienia należy do grona kobiet, które nie mają problemu z pokazywaniem prywatnego życia. Popularna trenerka chętnie publikuje w mediach społecznościowych coraz to nowsze treści. Zdradza w ten sposób swoim fanom kulisy codziennych obowiązków. Tym razem Lewandowska wrzuciła na swój profil urocze zdjęcie. Widać na nim, że jest naprawdę szczęśliwa. Fotografia rozwiewa wszelkie spekulacje o kryzysie w związku z Robertem Lewandowskim? Ogrom szczęścia potęguje fakt, że została ona wykonana przez jedną z córek małżonków.

Zobacz wideo Horodyńska oceniła stylizacje Anny Lewandowskiej z Wenecji. Pojawił się "zgrzyt"

Anna Lewandowska wie, jak odnieść się do sytuacji. Wystarczyło jedno zdjęcie, aby uciąć nieprzyjemne spekulacje

Na instagramowym koncie Anny Lewandowskiej zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą relacji, którą podzieliła się z internautami popularna trenerka. Opublikowała ona wymowne zdjęcie, które zrobione zostało przez Laurę. Wykonane zostało ono tyłem i zdaje się, że nie było pozowane. Lewandowska ubrała się w bardzo modne obecnie szerokie jeansy i klasyczny, czarny T-shirt. Codzienny charakter stylizacji podkreśliła czapka z daszkiem i buty na płaskiej podeszwie. Sportsmence towarzyszy jej mąż. "Lewy" założył szerokie, piaskowe spodenki do kolan i jasnobrązowy T-shirt. Stylizację piłkarza uzupełniły buty w podobnej kolorystyce. Brak długiego opisu i wymowne trzymanie się za ręce wyraża naprawdę wiele.

Lewandowscy cieszą się szczęśliwym małżeństwem. Plotki o kryzysie w związku okazały się nieprawdziwe

Anna i Robert Lewandowscy bez wątpienia tworzą jedno z najbardziej popularnych małżeństw. Nic więc dziwnego, że media śledzą każdy ich krok. Zakochani jednogłośnie twierdzą, że gorące uczucie było miłością od pierwszego wejrzenia. Trenerka i piłkarz powiedzieli sobie "tak" 22 czerwca 2013 roku. Owocem ich miłości są dwie dziewczynki: Klara i Laura. Obie są oczkami w głowie troskliwych rodziców. Więcej zdjęć Anny i Roberta Lewandowskich znajdziecie w galerii na górze strony.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Robert Lewandowski Fot. instagram.com/@annalewandowska