Były mąż wspomina Sinead O'Connor. Utrzymywali kontakt wiele lat po rozwodzie

Były mąż Sinead O'Connor wspomina relację z piosenkarką. Mówi o silnej przyjaźni, jaka ich łączyła po rozwodzie i zdradza szczegóły na temat tego, jaka prywatnie była artystka.

Producent muzyczny John Reynolds był żonaty z Sinead O'Connor od 1989 do 1991 roku. Małżonkowie doczekali się w 1987 roku syna, Jake'a. Pomimo rozwodu, który nastąpił po dwuletnim małżeństwie, para wciąż utrzymywała między sobą bardzo dobre stosunki. Były mąż twierdzi, że byli bliskimi przyjaciółmi, a wiadomość o śmierci wokalistki bardzo nim wstrząsnęła. Więcej zdjęć Sinead O'Connor znajdziesz w galerii na górze strony.  

Zobacz wideo Izabela Trojanowska o młodych wokalistkach. Największą jej uwagę przykuwa Sara James

Były mąż Sinead O'Connor wspomina relację z wokalistką. "Była najzabawniejszą osobą, jaką znam"

W specjalnym wydaniu magazynu "Hot Press" producent złożył hołd piosenkarce i podzielił się swoimi wspomnieniami związanymi z wokalistką. "Świetnie się z nią spędzało czas i rozmawiało. Była najzabawniejszą osobą, jaką znam, ponieważ naprawdę się niczym nie przejmowała. Nie było nikogo takiego jak ona. Była po prostu wyjątkowa" - mówił w wywiadzie. John wyznał także, że bardzo martwił się o byłą żonę po śmierci jej syna, który popełnił samobójstwo w wieku 17 lat. Były mąż próbował podnieść ją na duchu. "Sinead rozmawiała ze mną dwa lub trzy razy dziennie (...). Miała wiele problemów ze zdrowiem psychicznym i straciła Shane'a, więc naprawdę trudno było przejść przez te ostatnie kilka lat" - wspominał. 

Sinead O'Connor zmarła w wieku 56 lat. Wokalistka zmagała się z depresją 

Utytułowana irlandzka wokalistka zmarła 26 lipca 2023 w wieku zaledwie 56 lat. Od lat zmagała się z problemami psychicznymi. Jej stan pogorszył się po śmierci syna. W mediach społecznościowych wielokrotnie mówiła o życiu z chorobą afektywną dwubiegunową oraz zaburzeniach osobowości typu borderline. U piosenkarki zdiagnozowano także jeden z rodzajów zespołu stresu pourazowego. Artystkę znaleziono martwą w londyńskim mieszkaniu. Policjanci zaznaczyli, że śmierć piosenkarki nie była traktowana jako podejrzana. ZOBACZ TEŻ: Fani żegnają Sinead O'Connor w dniu pogrzebu. Wzruszające gesty przed jej domem

Globaltica 2008Globaltica 2008 Piotr Gocał / Press Photo Center / Goca Piotr/KAPiF.pl

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych: Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222, Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111, Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.