Paulina Rzeźniczak komentuje doniesienia o ciąży. Jedno ją zirytowało. "Nie jest to miłe"

To już pewne - Paulina i Jakub Rzeźniczakowie spodziewają się dziecka. Żona piłkarza przyznała, że nie jest zadowolona z tego, w jaki sposób ta informacja wydostała się na światło dzienne.

10 września Paulina i Jakub Rzeźniczakowie za pośrednictwem Instagrama oficjalnie potwierdzili, że wyczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka. Para opublikowała fotografię, na której żona piłkarza trzyma w dłoni zdjęcie USG. "Czekamy na ciebie" - głosi post. Spekulacje o tym, że rodzina Rzeźniczaków wkrótce się powiększy, pojawiały się w sieci jednak od dawna. Celebrytka w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że chciała jak najdłużej poczekać z ogłoszeniem informacji o ciąży.

Zobacz wideo Tomaszewska o partnerze

Paulina Rzeźniczak o ogłoszeniu ciąży. Zdradza, jak się czuje

W rozmowie z portalem Paulina Rzeźniczak przyznała, że czuje się dobrze, choć nie ukrywa, że ostatni czas nie był dla niej najłatwiejszy. "Chcieliśmy wiadomość o ciąży zachować jak najdłużej dla siebie, gdyż pierwsze kilka miesięcy jest zawsze pod znakiem zapytania, nie wiadomo, co może się wydarzyć i często nie ujawnia się tego faktu nawet rodzinie" - wyjawiła.

Cieszę się, iż w końcu mogliśmy się podzielić ze wszystkimi radosną nowiną, choć nie byliśmy pierwsi, co nie jest miłym doświadczeniem, zwłaszcza w tak ważnej dla nas sprawie - dodała żona piłkarza.
 

Trudno powiedzieć, czy Paulina Rzeźniczak miała na myśli konkretną osobę, czy też pojawiające się w sieci spekulacje internautów. Przypomnijmy, że temat jej ciąży poruszyła na Instagramie była partnerka Jakuba Rzeźniczaka, Magdalena Stępień, która poprosiła fanów, aby nie wysyłali jej wiadomości z tym związanych. "Ja to wiem od dawna" - przekazała Stępień.

W przesłanym Pudelkowi oświadczeniu Paulina Rzeźniczak przekazała także wyrazy wsparcia dla wszystkich par, które starają się o dziecko. "Wszystkim przyszłym mamom życzę zdrowia dla nich i ich maluszków i tego, żeby były otoczone tak wielką troską i miłością, jaką każdego dnia daje mi mój mąż. A tym, którzy się starają, życzymy wytrwałości, cierpliwości i dużo wzajemnego wsparcia, bo wiemy, jak dużo to znaczy" - podsumowała. Wspólne zdjęcia Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków znajdziecie w galerii na górze strony.

Dzieci Jakuba Rzeźniczaka

Przypomnijmy, że Jakub Rzeźniczak ojcem został kilka lat temu. Przez pewien czas ukrywał ten fakt w tajemnicy przed mediami, jednak w 2019 roku potwierdził, że doczekał się córki. Matką dziewczynki jest Ewelina Taraszkiewicz. Trzy lata później piłkarza dotknęła ogromna tragedia. W lipcu 2022 roku, krótko po pierwszych urodzinach, zmarł Oliwier, syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Chłopiec zmagał się z rzadkim guzem wątroby.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.