Iza ze "ŚOPW" zrobiła to, co najbardziej kocha. Znowu inaczej wygląda

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów przeszła metamorfozę i zafundowała sobie nową fryzurę. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Iza Juszczak z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów zmieniła fryzurę. Tym razem mocno ścięła włosy i rozjaśniła pasemka. W takim wydaniu z pewnością jest chodzącą reklamą swojego salonu fryzjerskiego, gdzie miały już okazję odwiedzić ją koleżanki z programu. Kasia Zięciak z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się w salonie Izy na radykalne cięcie, Joanna Lazar z czwartej edycji postawiła na nawilżenie i odżywienie włosów, a Marta Milkiewicz zaszalała i zafundowała sobie grzywkę. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła Iza.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna padła ofiarą oszustów, wyczyścili jej konto

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza znów zmieniła fryzurę. Skróciła włosy

Iza w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" została przez ekspertów połączona z Kamilem. Para bardzo szybko poczuła się swobodnie w swoim towarzystwie i pojawiło się między nimi uczucie. Jako jedyni ze swojej edycji zdecydowali się pod koniec eksperymentu pozostać w małżeństwie. Po zakończeniu programu wyszło jednak na jaw, że ich związek nie przetrwał. Ku zaskoczeniu widzów, Iza poinformowała o rozstaniu z Kamilem na Instagramie. Wyznała, że pomimo wielu prób nie udało się uratować małżeństwa. Uczestniczka skupiła się na sobie i własnym rozwoju. Przeszła na dietę i sporo schudła, a teraz po raz kolejny zdecydowała się zmienić fryzurę. Iza przeważnie zakręcała włosy w drobne loki. Tym razem skróciła pasma, rozjaśniła je i wyprostowała. Jak wam się podoba w takim wydaniu? 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iza znów zmieniła fryzurę'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iza znów zmieniła fryzurę fot. inbstagram.com/iziiij85

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza o swojej największej pasji. "Uwielbiam to robić"

Iza jeszcze podczas udziału w eksperymencie mówiła, że dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy otworzyła własny salon fryzjerski "Studio Izabela". Jej profil na Instagramie śledzi ponad 13 tysięcy internautów. Widać, że uczestniczka matrymonialnego show bardzo dba także o swój PR. Media społecznościowe wykorzystuje do promowania metamorfoz, które przeprowadziła na klientach.

 

Ostatnio opowiedziała więcej o swojej pasji. "To, co robię to to, co uwielbiam robić. Kocham nie tylko fryzjerstwo samo w sobie, sztukę stylizacji, pielęgnację włosów i wydobywanie z ich piękna. Kocham też zmianę i metamorfozę, którą przechodzą moi klienci za sprawą zmiany fryzury" - napisała na Instagramie. 

Więcej o: