Mucha skomentowała wizytę Derpieński u Wojewódzkiego. Krótko, ale dosadnie

Anna Mucha w mediach społecznościowych odniosła się do wywiadu Caroline Derpieński w programie Kuby Wojewódzkiego. Aktorka skomentowała to tylko jednym słowem.

Nie milkną echa po jednym z ostatnich odcinków show Kuby Wojewódzkiego. We wtorek, 5 września, w jego studio gościł Marcin Hakiel i Caroline Derpienski. Jeszcze przed emisją internauci prześcigali się w komentarzach na temat obecności modelki w programie. Wielu z nich nie kryło oburzenia tym faktem. Kiedy wywiad pojawił się już na antenie, głos zabrali także inni celebryci. Marianna Schreiber w obszernym wpisie wyraziła swoje ubolewanie, że młodzież mogłaby chcieć naśladować "gwiazdę" z Miami. Anna Mucha natomiast swoją opinię wyraziła w znacznie krótszej formie. 

Zobacz wideo Instagram usunął jej półnagie zdjęcie. Anna Mucha: Duże zaangażowanie tych, którzy nie wspierają WOŚP

Anna Mucha oglądała program Wojewódzkiego z Caroline Derpienski i Hakielem. Reakcja? Spójrzcie sami

Gwiazda "M jak miłość" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie udało jej się uzbierać ponad 900 tysięcy obserwatorów, z którymi chętnie dzieli się nie tylko kulisami pracy na planie, ale także urywkami prywatnego życia. Aktorka też nie boi się w sieci wyrażać swoich prywatnych opinii, przez co na jej profilu często można znaleźć komentarze dot. bieżących wydarzeń w show-biznesie i nie tylko. 

Bez wątpienia jednym z głośniejszych tematów ostatnio jest wizyta Caroline Derpienski i Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego. Były mąż Katarzyny Cichopek zdążył w ciągu kilku minut obgadać Kurzopków, wywołując niemałą burzę w mediach. Tymczasem modelka, znana zresztą z kontrowersyjnych wypowiedzi, była po prostu sobą. Chętnie opowiadała o luksusowym życiu w Miami i ukochanym Jacku. Wymsknęło jej się też kilka żartów na temat Natalii Janoszek i wiele więcej. Proponowała też Hakielowi pomoc w znalezieniu nowej partnerki. Ponoć miałaby w Stanach dla niego "ładną Latynoskę". 

Któraś z tych części musiała przelać szalę goryczy u Anny Muchy, która - jak się okazało - oglądała program byłego partnera. Aktorka zdecydowała się odnieść do odcinka za pomocą profilu na Instagramie. Na relację InstaStories dodała zdjęcie ekranu z włączonym show Wojewódzkiego. Nie rozpisywała się jednak aż nadto. Wystarczyło jej jedno słowo: "fenomen". Więcej zdjęć Anny Muchy znajdziecie w galerii na górze strony.

Anna Mucha skomentowała wywiad Wojewódzkiego z Caroline DerpienskiAnna Mucha skomentowała wywiad Wojewódzkiego z Caroline Derpienski fot. instagram/taannamucha

Marianna Schreiber uderzyła w Caroline Derpienski. Jej też nie spodobał się wywiad u Wojewódzkiego?

Dużo szerzej na temat odcinka programu Wojewódzkiego z Derpienski wypowiedziała się Marianna Schreiber. Zamieściła w mediach społecznościowych bardzo obszerny wpis, w którym rozpisała się na temat swoich obaw. Według niej modelka jest zagrożeniem dla młodych Polek, które mogą się nią zainspirować. Żona posła nie bała się też zasugerować, że celebrytka zrobiła karierę przez łóżko. "Raz po raz wyskakuje nam z lodówki, a tym razem dużo częściej, dziewczyna podstarzałego sugar daddy zza wielkiej wody. I o ile do niej samej nie mam nawet wielkich pretensji - wszak każdy ma prawo żyć po swojemu. To tak po ludzku smuci mnie postawa mediów, które dla wyświetleń/lajków są w stanie promować dosłownie każde gie (tu mówię o postawach, a nie personach stricte), nawet tak pięknie opakowane jak wyżej wymieniona" - pisała. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.