Cichopek wybrała się na camping z córką. Towarzyszył im Kurzajewski. "Idealna niedziela"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na zmianę zajmują się dziećmi. Niedawno aktorka zabrała córkę na wakacje. Ostatnio po raz kolejny spędziła czas z pociechą. Tym razem panie wybrały się na camping.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki dzieci. Po rozwodzie dziesięcioletnią Heleną oraz 14-letni Adamem zajmują się naprzemiennie. Dawne małżeństwo chciało, aby pociechy jak najmniej odczuły zmiany w życiu rodzinnym. Zarówno Cichopek, jak i Hakiel marzą o tym, aby mieć silną więź z synem i córką. Rodzice często chwalą się tym, w jaki sposób spędzają czas z dziećmi. W ostatni weekend wakacji aktorka zajmowała się córką. Zabrała Helenę na wycieczkę. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o swojej córce. Zabiera ją na plan "You Can Dance"!

Katarzyna Cichopek spędziła weekend z córką na campingu

Katarzyna Cichopek aktywnie działa w mediach społecznościowych. Aktorka często publikuje kadry z życia prywatnego. Jej poczynania w sieci śledzi ponad pół miliona użytkowników. Cichopek regularnie relacjonuje swoje liczne podróże. Ostatnio wybrała się w nieco spokojniejsze miejsce. Tym razem padło na camping. W wycieczce towarzyszyła jej córka. Cichopek pokazała, w jaki sposób spędziły z Heleną aktywnie czas.

Katarzyna Cichopek na InstagramieKatarzyna Cichopek na Instagramie fot. https://www.instagram.com/katarzynacichopek/screenshot

Dzięki relacjom na Instagramie mogliśmy zobaczyć, co mama i córka jedzą na campingu. Nie zabrakło świeżych owoców i smakowicie wyglądających drożdżówek. Później postanowiły pograć w badmintona, co Katarzyna Cichopek również uwieczniła w sieci. Na zdjęciach i nagraniach widzimy, że wypoczywały w pięknych okolicznościach przyrody. Prezenterka dodała także fotografię, z której wynika, że towarzyszył im Maciej Kurzajewski. "Idealna niedziela" - napisała.

 

Katarzyna Cichopek zabrała córkę do pracy

Katarzyna Cichopek w tym roku nie może narzekać na brak letniego wypoczynku. Razem z Maciejem Kurzajewskim wyjechała do Turcji, a później do Grecji. Na koniec wakacji aktorka zabrała także dzieci na Kaszuby. Niedawno postanowiła pokazać Helenie, jak wygląda jej dzień na planie serialu "M jak miłość". Gwiazda często pokazuje w sieci kulisy pracy przy produkcji. Tym razem w relacjach na Instagramie nie zabrakło jej córki. Helena odwiedziła mamę, gdy ta miała wykonywany makijaż. "Ktoś mnie dziś odwiedził w pracy" - informowała Katarzyna Cichopek i podzieliła się wspólnym zdjęciem z córką. Więcej zdjęć gwiazdy "M jak miłość" i jej pociech znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: