Wachowicz ma już za sobą trudny rozwód. "Wierzyłam, że będziemy razem do końca życia"

Ewa Wachowicz właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. Niewielu jej fanów wie, że przed laty była już mężatką. Jak potoczyło się jej dawne małżeństwo?

Ewa Wachowicz właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. 2 września 2023 roku celebrytka wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Sławomira Kowalewskiego. Wraz z ukochanym ogłosiła radosną nowinę za pomocą mediów społecznościowych. Prezenterka udostępniła mnóstwo ślubnych zdjęć. Fani od razu rzucili się do składania licznych gratulacji. Niewielu z nich wie, że Wachowicz już kiedyś była żoną. Przed laty jej mężem był Przemysław Osuchowski. Z dziennikarzem doczekała się nawet córki Aleksandry. Ich małżeństwo skończyło się po 11 latach. Co się stało?

Zobacz wideo Ewa Wachowicz pokazała, jak ćwiczy na siłowni

Ewa Wachowicz była już kiedyś żoną. Dlaczego jej związek z Przemysławem Osuchowskim nie wypalił?

Ewa Wachowicz w młodości występowała na konkursach piękności. Tuż po tym jak zakończyła tę przygodę, odnalazła się w kancelarii Waldemara Pawlaka. Przez dwa lata pełniła funkcję jego sekretarki. W tamtym czasie poznała Przemysława Osuchowskiego. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 1996 roku w ambasadzie RP w Pretorii. Zaledwie cztery lata po uroczystości para doczekała się córki. Z czasem relacja małżeństwa zaczęła się psuć. W 2004 roku Wachowicz i Osuchowski postanowili się rozstać. Do oficjalnego rozwodu doszło trzy lata później.

 

Ewa Wachowicz niechętnie wypowiadała się na temat rozstania z mężem. Temat podjęła dopiero na łamach "VIVY!". Wyznała wówczas, że od zawsze wzorem miłości byli dla niej rodzice. W jej przypadku nie wszystko jednak poszło po jej myśli. "Wychowałam się w domu pełnym miłości. Moi rodzice są 57 lat razem i tę miłość wciąż widać w ich oczach. Ogromnie mnie to wzrusza. Tak jak oni bardzo chciałam, żeby i w moim przypadku skończyło się jak w bajce. Niestety, nie udało się" - mówiła wówczas. Więcej zdjęć Ewy Wachowicz znajdziecie w galerii na górze strony.

Ewa Wachowicz zdecydowała się na rozwód. Nie była to łatwa decyzja

Ewa Wachowicz opowiedziała także o rozwodzie w swojej biografii, "Wszystkie korony Ewy Wachowicz". Przyznała wówczas, że jej miłość była prawdziwa. Ogromne zakochanie się sprawiło, że prezenterka nie słuchała niczyich rad. "Byłam młoda i zakochana. Kto wtedy słucha dobrych rad? Wiele osób mi mówiło, żebym poczekała, ale ja nie chciałam czekać. Wierzyłam, że nam się uda i że będziemy razem do końca życia. I widzisz? Ja swoje, a życie swoje" - przyznała w "VIVIE!". Pomogła jej terapia. Życia Wachowicz zmieniło się o 180 stopni, gdy poznała obecnego męża.  ZOBACZ TEŻ: Ewa Wachowicz bez makijażu. Zdradza sekrety olśniewającej cery. "Wyglądasz rewelacyjnie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.