Katarzyna Dowbor pomogła rodzinie Janna. Teraz go spotkała i podzieliła się wzruszającą refleksją

Katarzyna Dowbor w programie "Nasz nowy dom" miała okazję poznać rodzinę Janna. Po latach się spotkali i nie szczędziła pięknych słów. Od zawsze pokładała w nim spore nadzieje.

Katarzyna Dowbor przez dekadę spełniała się jako prowadząca formatu "Nasz nowy dom", gdzie udało jej się odmienić losy wielu rodzin. Pomagała im w generalnych remontach domów i dawała czas na zasłużony odpoczynek, a przy okazji okazywała ogromne wsparcie. W gronie uczestników programu Polsatu znalazł się Jann, który dziś robi karierę i ma rzeszę wiernych fanek. Spotkał Katarzynę Dowbor po dziesięciu latach i wszystko uchwycili na wspólnym zdjęciu. 

Zobacz wideo Przepis na unikanie skandali według Katarzyny Dowbor? "Jestem ostrożna"

Katarzyna Dowbor po dziesięciu latach spotkała Janna

Dziesięć lat temu Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ówczesną ekipą zawitała pod Grawolin, gdzie miała okazję poznać rodzinę Rozmanowskich. Na miejscu przywitało ich ośmioro dzieci - Zuzia, Lenka, Amelia, Antonina, Franek, Maksymilian, Maciek oraz 14-letni Jasiek wraz z rodzicami Edytą i Jackiem. Cała rodzina mieszkała w domu babci Urszuli i próbowała się odnaleźć w ciężkiej sytuacji. Prowadząca pamięta, że wszyscy byli mimo wszystko bardzo uśmiechnięci i zrobili na niej ogromne wrażenie. Po latach Jann i Katarzyna Dowbor natknęli się na siebie, czym podzielili się na Instagramie. 

Takie fantastyczne i wzruszające spotkanie po dziesięciu latach! Jann - zawsze w niego wierzyłam! - pisała Katarzyna Dowbor na Instagramie.
 

Katarzyna Dowbor wspierała Janna

Jann od najmłodszych lat marzył o tym, aby zawodowo zająć się muzyką. Mając 12 lat, zaśpiewał w Operze Narodowej, a dodatkowo uczył się wokalu na prestiżowej londyńskiej uczelni BIMM. Nic więc dziwnego, że kiedy tylko natrafiła się okazja spróbowania sił na Eurowizji, postanowił z niej skorzystać. Jego wokal można było podziwiać podczas krajowych preselekcji, gdzie wystąpił z piosenką "Gladiator". Ostatecznie udało mu się wywalczyć drugie miejsce, a na konkurs poleciała Blanka. Co ciekawe, w całym procesie dopingowała go Katarzyna Dowbor, która nawet węszyła zwycięstwo. "Oglądałam Janka, trzymałam za niego kciuki. Jestem nim zachwycona i uważam, że powinien wygrać. Super chłopak. Rośnie nam duża gwiazda" - powiedziała Katarzyna Dowbor w jednym z wywiadów. Zdjęcia Katarzyny Dowbor znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA