Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji. Udowodniła, że jest ikoną mody. Kreacja światowa

Małgorzata Kożuchowska relacjonowała na Instagramie podróż do Wenecji, gdzie trwa obecnie słynny festiwal filmowy. Aktorka zapozowała na czerwonym dywanie w olśniewającej kreacji.

Małgorzata Kożuchowska ponownie została zaproszona na 80. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji, który jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń, jeśli chodzi o świat kina. W tym roku odbywa się on w cieniu trwających strajków scenarzystów filmowych, serialowych i telewizyjnych, protestujących przeciwko niskim stawkom. Polska aktorka jest w stałym kontakcie z fanami na Instagramie, którzy mieli okazję już podziwiać wspólne zdjęcie Kożuchowskiej z Anną Lewandowską, która również zawitała do Wenecji. Tym razem aktorka zaprezentowała się na słynnym czerwonym dywanie w zwiewnej kreacji. Trzeba przyznać, że wyglądała olśniewająco! 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji. Wyglądała jak grecka bogini 

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji pojawiła się w roli ambasadorki marki kosmetycznej. Gwiazda zachwyciła w eleganckiej kreacji. Aktorka umie się odnaleźć na tego typu imprezach. Godnie reprezentowała nasz kraj. Od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek i tym razem również nie zawiodła wyczuciem stylu.

Na InstaStories zrelacjonowała przygotowania do wyjścia na czerwony dywan. Pokazała, jak wyglądało robienie nieskazitelnego makijażu, a także zawczasu zaprezentowała zwiewną kreację w liliowym odcieniu. Jak się okazuje, suknia pochodzi z domu mody Armani, a aktorka wyglądała w niej jak grecka bogini. Kreacja idealnie układała się w talii, za sprawą szerokiego pasa. Do całości gwiazda dobrała delikatną i nierzucającą się w oczy biżuterię, a także jasną torebkę o oryginalnym kształcie. Włosy związała w romantyczne upięcie. Więcej zdjęć Małgorzaty Kożuchowskiej z zjawiskowej kreacji znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Okazuje się, że w Wenecji pojawiło się więcej znanych osób z Polski. Wiadomo, że jest Anna Lewandowska. Anja Rubik także zawitała na festiwal. Jako ambasadorka Saint Laurent po raz kolejny postawiła na suknię francuskiego domu mody. Zaprezentowała się w kreacji z "cenzurą", obok której trudno przejść obojętnie. Więcej przeczytacie TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.