Anja Rubik zachwyciła na festiwalu w Wenecji. Obok sukienki z "cenzurą" trudno przejść obojętnie

Anja Rubik jest polską modelką, która odniosła światowy sukces. Nic dziwnego, że jest zapraszana na takie wydarzenia jak festiwal w Wenecji. Jak zwykle zaprezentowała się zjawiskowo.

Anja Rubik regularnie pojawia się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Nie mogło zabraknąć jej także na 80. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń, jeśli chodzi o świat kina. Warto zauważyć, że w tym roku odbywa się on w cieniu trwających strajków scenarzystów filmowych, serialowych i telewizyjnych, protestujących przeciwko niskim stawkom. Modelka jak zwykle pojawiła się w kreacji będącej uosobieniem elegancji i klasy. Jako ambasadorka Saint Laurent po raz kolejny postawiła na suknię francuskiego domu mody.

Zobacz wideo Anja Rubik na MET Gali bawiła się z Miley Cyrus

Anja Rubik na festiwalu w Wenecji. Szyk i klasa

Anja Rubik zdjęcia z Wenecji opublikowała na Instagramie. Widzimy, że spędza czas w towarzystwie takich osobistości jak scenarzysta Gaspar Noe, pisarka Virginie Despentes czy aktor Anson Boon. Na serii fotografii uwieczniła też swoją stylizację. Anja Rubik tym razem postawiła po raz kolejny na uwielbianą przez siebie czerń.

Kreacja była dość odważna, prześwitująca, z koronką przy dekolcie i na cienkich ramiączkach o długości przed kolano. Uwagę przyciąga pasek na wysokości biustu, kojarzący się z cenzurą. Modelka na sukienkę zarzuciła białą, oversize'ową marynarkę. Zwieńczeniem stylizacji były okulary przeciwsłoneczne - pilotki. Włosy ułożyła w charakterystyczne dla siebie delikatne, lekkie fale.

 

Festiwal w Wenecji przyciąga wiele gwiazd. Pojawili się George Clooney z żoną Amal

Na koronki, jednak w nieco innym stylu, postawiła także Amal Clooney. Na tę okazję wybrała model vintage sukienki z jesiennej kolekcji z 2000 roku Johna Galliano dla Christiana Diora. Dobrała do niej złote sandały na obcasach oraz brązową kopertówkę. Nie zabrakło widocznej biżuterii. George Clooney postawił na klasykę - czarny garnitur z granatową koszulą, luźno rozpiętą na górze. Warto wspomnieć, że ta gala była szczególna dla Amal Clooney - została wyróżniona przez fundację DVF za zaangażowanie w pracę na rzecz ofiar łamania praw człowieka. Zdjęcia Clooneyów z festiwalu w Wenecji znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: