Jest już nowa czołówka programu "Nasz nowy dom". Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. "Co to ma być?"

W nowej czołówce programu "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską jest za słodko? Tak uważają internauci, którzy już ją zobaczyli.

Już za równy tydzień Polsat pokaże pierwszy odcinek "Nasz nowy dom" prowadzony nie przez Katarzynę Dowbor, a Elżbietę Romanowską. Wiadomo, że show zyskało zupełnie nową czołówkę, która pojawiła się w sieci. Zmiany wizualne i całkiem inna muzyka nie przypadły do gustu internautom, podobnie jak wcześniej nowa prowadząca. Pod filmem na YouTubie nie szczędzą teraz krytyki.

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska o hejcie za prowadzenie "Nasz nowy dom". Jak sobie z nim radzi?

Zobacz nową czołówkę programu "Nasz nowy dom"

Nie widać końca krytykowania wszystkiego, co dotyczy nowej edycji "Naszego nowego domu". Teraz niezadowolone opinie widzów dotyczą czołówki programu, która już jest do obejrzenia na YouTubie. W komentarzach wyrażają swoje niezadowolenie. "Stara czołówka lepsza jak jeszcze prowadziła Dowbor", "Raczej bym pomieszał starą muzykę z nową czołówką. Ta nowa muzyka w czołówce jest jakaś średniawa", "Co to ma być?", "Zmiana prowadzącej i od razu takie badziewie ludziom pokazali. Zresztą to i tak wszystko jedno, nie będę już tego oglądał, tylko powtórki z Kasią Dowbor".

 

Romanowska nie wyremontuje wszystkich domów?

Dotychczas z ust prowadzącej w każdym odcinku padało magiczne zdanie "Wyremontujemy wasz dom", co było już mocno przewidywalne mimo dramaturgii, która w tamtym momencie miała towarzyszyć widzom. Elżbieta Romanowska zapewniała Plotka, że w nowym sezonie w tej kwestii też mogą zajść poważne zmiany. Czy jakaś rodzina tym razem usłyszy, że ekipa programu nie wyremontuje ich domu? Nowa gospodyni nie zaprzecza. "Oglądajcie program od września" - mówiła nam tajemniczo. "Do tej pory tak się wydarzało, że ten dom był remontowany zawsze, natomiast kiedyś musi być ten pierwszy raz. Może być tak, że przyjedziemy, zobaczymy i nagle się okaże, że naprawdę ten dom jest nie do uratowania. Albo przynajmniej my w ciągu pięciu dni nie jesteśmy w stanie tego zrobić. To nie jest takie do końca pewne, że jak już jedziemy, to już na 100 procent, jak się widzimy, jest remont. Tak do końca nie jest" - tłumaczyła aktorka. Więcej zdjęć z nowej czołówki programu znajdziesz w galerii na górze strony.

Elżbieta RomanowskaElżbieta Romanowska Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA