Koroniewska dba o bezpieczeństwo córek. A Dowbor? "Skąd my to znamy"

Joanna Koroniewska w najnowszym humorystycznym filmiku na Instagramie pokazała ciekawe porównanie - jak ona sama zajmuje się pociechami oraz jaki robi to jej mąż. Przedstawiła tym samym "kreatywne" sposoby na spędzanie czasu z dziećmi, które wyraźnie preferuje Maciej Dowbor.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są małżeństwem od 2014 roku. Doczekali się dwójki pociech - Janiny i Heleny. Znana para chętnie dzieli się w mediach nie tylko życiem zawodowym, lecz także rodzinnym. Cała gromadka Dowborów uczestniczy w nagrywaniu zabawnych filmików, czego jesteśmy świadkami na Instagramie. Co przedstawia najnowsze wideo? Dwie ciekawe metody wychowywania potomstwa.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Koroniewska pokazała, jakie podejście do dzieci ma ona sama i jej mąż. "To wam się udało"

"Każda dobra matka robi wszystko, aby jej dzieciom nie stała się krzywda" - tak swoją część nagrania zatytułowała Koroniewska. Na wideo widzimy, że dba o bezpieczeństwo córek na każdym kroku, czasami przesadnie. Co z kolei widać na drugiej części nagrania z Dowborem w roli głównej? Znany prezenter nosi córkę na barana, a także trzyma ją w ryzykowny sposób - do góry nogami. Fani pary są rozbawieni nowym filmikiem. "Skąd my to znamy", "To wam się udało", "O rany! Tak! Dokładnie jak u nas!" - czytamy w komentarzach. 

 

Dowbor i kolejny kreatywny sposób na spędzenie czasu z pociechą

Prezenter spełnia się w roli ojca, co wielokrotnie udowodnił w sieci. Ostatnio zabrał jedną z córek na koncert Lizzo, co było ogromnym marzeniem pociechy. Dowbor pomógł córce przygotować transparent z hasłem "Lizzo, mogłabyś podpisać mój flet"?. Wszystko zostało opisane na Instagramie rodziców Janiny. "I stało się. Dzięki fantastycznej reakcji tysięcy ludzi na koncercie, którzy sami wypychali 14-letnią dziewczynkę na przód, a także krzyczeli do Lizzo, machali i pokazywali palcami na nas, Gwiazda wieczoru w końcu zauważyła transparent.. (...) Nasza Janka miała najpiękniejszy wieczór w swoim życiu! To było coś nieprawdopodobnego. Marzenia są po to, aby je spełniać" - pisali w mediach. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj, a po zdjęcia znanej pary zapraszamy do galerii.

Więcej o: