Jakub Rzeźniczak reaguje na komentarz o ciąży Pauliny. Odpowiedział internaucie

Jakub Rzeźniczak i jego żona ponoć spodziewają się pierwszego dziecka. Informację tę przekazała Magdalena Stępień. Piłkarz nie odniósł się do tych doniesień, ale odpowiedział na komentarz na Instagamie. Nie zaprzeczył.

Magdalena Stępień, była partnerka Jakuba Rzeźniczaka, zaskoczyła wszystkich niespodziewanym wyznaniem - ogłosiła na swoim InstaStories, że piłkarz i jego żona Paulina spodziewają się dziecka. "Proszę was, nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego eks jest w ciąży. Ja to wiem od dawna... Nie chcę być kojarzona z nikim z ich otoczenia! Przestańcie mnie informować o tym co robią i co dzieje się w ich życiu. Taka prośba!" - napisała na Instagramie. Można podejrzewać, że zrobiła to bez zgody Jakuba Rzeźniczaka. Na jego profilu pojawiła się lawina gratulacji i komentarzy. Na wiele z nich nie  odpowiedział, ale ta jedna odpowiedź zwróciła naszą uwagę.

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Magdaleny Stępień

Jakub Rzeźniczak odpowiada na komentarz internauty o ciąży i związku

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie nie odnieśli się do informacji o rzekomej ciąży. Nie jest tajemnicą, że jakiś czas temu stracili jedną ciążę. Teraz nie zabierają głosu w tej sprawie. Opublikowali jednak romantyczne nagranie, na którym promienieją szczęściem i tulą się do siebie. Nie zabrakło też romantycznych słów. "Najlepsza miłość to ta, która budzi dusze, pcha nas ku lepszemu, rozpala w sercu ogień, a w duszy sieje spokój" - czytamy. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy o ciąży i gratulacje. Na jeden z nich piłkarz postanowił odpowiedzieć. "Gratulacje. Oby wasz związek tym razem po narodzeniu dzieciątka przetrwał" - napisał internauta, nawiązując do poprzednich relacji Jakuba Rzeźniczaka, który porzucał swoje ciężarne partnerki.

Nasz związek, z tego co pamiętam, do tej pory ma się dobrze - odpowiedział Jakub Rzeźniczak wymijająco.

Nie da się jednak nie zwrócić uwagi na fakt, że piłkarz nie zaprzeczył informacjom o ciąży. Jego żona już od dłuższego czasu zakrywa brzuch na zdjęciach, co regularnie budziło podejrzenia fanów. Paulina Rzeźniczak pozuje teraz głównie zasłaniając swój brzuch obszernymi bluzami i kurtkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.