Jacek Borkowski znowu zakochany. Tym razem serce Rafalskiego z "Klanu" skradła Jola z Krakowa. Są już po zaręczynach

Jacek Borkowski chwali się od niedawna swoim szcześciem, którym jest Jolanta z Krakowa. Ich związek miał właśnie przejść na kolejny etap, bo aktor znany z "Klanu" poinformował, że się zaręczył.

Jacek Borkowski regularnie widywany jest w towarzystwie pięknych kobiet. Wygląda jednak na to, że jego serce zostało usidlone na dobre. Po kilku znajomościach, które nie przerodziły się w nic więcej, pochwalił się właśnie na Facebooku, że od 21 sierpnia jest zaręczony z niejaką Jolantą. Zamieścił nie tylko jej zdjęcia, ale i zdobył się na osobiste wyznanie. "Bardzo cię kocham" - stwierdził pod postem, w którym poinformował o ich zaręczynach.

Zobacz wideo Izabela Trojanowska obrywała za pracę w "Klanie". Krzyczeli za nią na ulicy! Mówi, co usłyszała

Fani gratulują Jackowi Borkowskiemu zaręczyn

Z informacji udostępnionych przez nową wybrankę Jacka Borkowskiego wynika, że jest radiologiem i pochodzi z Krakowa. Fani serialowego Rafalskiego z "Klanu" nie kryją teraz radości ze szczęścia swojego ulubieńca. "W końcu znalazł pan szczęście i ukojenie", "Dbaj o nią każdego dnia", "Po tragedii, którą pan przeżył, należy się szczęście", "Pasujecie do siebie idealnie" - czytamy na Facebooku aktora, z którego też dowiadujemy się, że zakochani dwa dni temu byli na Wawelu. Początek sierpnia spędzili zaś w Sopocie.

Jeszcze niedawno Borkowski nie szczędził czułości na scenie młodszej koleżance

Jacek Borkowski na początku marca był prowadzącym gali Kobiety Biznesu. Towarzyszyła mu 39-letnia Magdalena Ostrowicka, znana jako coach COBRAOSTRA. Para wymieniła uprzejmości podczas wydarzenia, a media już spekulowały, że tych dwoje łączy coś więcej. Podczas gali kobieta udzieliła wywiadu Plejadzie, w którym wyjaśniła, że z aktorem łączy ją jedynie przyjaźń. "Z Jackiem znamy się, każde spotkanie jest dla nas miłą okazją do wymiany serdeczności oznaczających przyjaźń i wzajemny szacunek. Jestem coachem mężczyzn, więc inteligentny i dojrzały Jacek jest świetnym partnerem do wymiany zdań, spostrzeżeń o życiu, relacjach" - mówiła.

Więcej zdjęć Jacka Borkowskiego znajdziesz w galerii na górze strony.

Jacek Borkowski z JolantąJacek Borkowski z Jolantą Fot. instagram.com/jacekborkowskiart

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.