Cichopek i Kurzajewski pod koniec wakacji się rozdzielili. Ona z dzieckiem, on we Włoszech

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili rozłączyć się na ostatnie dni wakacji. Ich relacje znacznie różnią się od siebie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili naładować akumulatory przed jesiennymi obowiązkami i wybrali się na wspólne wakacje. Para raczyła nas rajskimi kadrami z ciepłych krajów, w tym Grecji, co nie umknęło uwadze Pauliny Smaszcz. Była zdziwiona, że prezenter spędza wczasy z nową ukochaną w tym samym miejscu, w którym spędzał razem z nią i dziećmi. Wygląda jednak na to, że Cichopek i Kurzajewski pod koniec wakacji postanowili się rozłączyć.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozłączyli się pod koniec wakacji

Z ostatnich relacji Cichopek wynika, że postanowiła zabrać córkę nad jezioro. Wrzuciła zdjęcie, kiedy podziwiała wodę, łapiąc ostatnie chwile pięknej, słonecznej pogody. A Maciej Kurzajewski? Prezenter przebywa we Włoszech u swojego starszego syna i wnuczki. Niedawno wrzucił zdjęcie chmur, zrobione prosto z pokładu samolotu. Następnie zaś uchwycił klimatyczny kadr na plaży oraz bajkową karuzelę. "Piękne te Włochy i ta karuzela", "Wow! Super" - komentowali obserwatorzy.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek fot. Instagram @katarzynacichopek

Uczucie między Cichopek a Kurzajewskim kwitnie. Czy będzie ślub?

Choć Cichopek i Kurzajewski spędzają końcówkę wakacji osobno, nie ulega wątpliwości, że uczucie między nimi cały czas kwitnie. Przypomnijmy, że rok temu plotkowano o pierścionku zaręczynowym, który Katarzyna Cichopek miała otrzymać od Macieja Kurzajewskiego. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy odbędzie się ślub pary. Jest jednak osoba, która bardzo czeka na tę ceremonię. To babcia prezenterki, która dwa miesiące temu świętowała setne urodziny. Informator "Faktu" donosi, że pani Katarzyna bardzo czeka na kolejny ślub swojej wnuczki. "Kasia wie, że babcia widzi jej szczęście i chciałaby zobaczyć, jak bierze ślub z Maćkiem, którego bardzo polubiła" - czytaliśmy w "Fakcie".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.