Wstydliwy incydent na wakacjach odmienił jej życie. Schudła 50 kg i wróciła w to samo miejsce

Genevieve Smith, 44-latka z Cheshire w Anglii, postanowiła odmienić swoje życie po tym, jak przeżyła wstydliwy incydent na pokładzie samolotu lecącego do Hiszpanii. Rok później udała się w to samo miejsce, tym razem jako zupełnie inny człowiek. Jej metamorfoza szokuje.

Genevieve Smith nabrała w czasie pandemii niezdrowych nawyków. Nieustannie podjadała tłuste i słodkie przekąski, spożywała gotowe dania, mając przy tym niewiele aktywności fizycznej. Podjadała, gdy czuła się źle i czuła się źle, gdy podjadała. Zapewne tkwiłaby w tym błędnym kole jeszcze przez długi czas, gdyby nie sytuacja, która wydarzyła się podczas lotu na wakacje. 

Zobacz wideo Niesamowita metamorfoza! Kamila Saganowska schudła prawie 20 kg!

Kobieta przeżyła wstydliwy incydent w samolocie. Postanowiła zmienić swoje życie

Brytyjka w kwietniu 2022 roku postanowiła wybrać się na urlop wraz z mężem i dwójką dzieci. Ich celem był nadmorski kurort Fuertaventura w Hiszpanii. Wakacje nie przebiegały jednak po myśli kobiety. Wychodząc na plażę, zakrywała się od stóp do głów. Wstydziła się swojego wyglądu i nadwagi. Zamiast dobrze się bawić z rodziną, Genevieve nieustannie rozmyślała o swoich kompleksach. Czarę goryczy przelał incydent, który zdarzył się w samolocie. Kobieta miała problem z zapięciem pasów i była zmuszona poprosić personel o przedłużacz do pasa. Ten moment był punktem zapalnym, który zmusił 44-latkę do zmiany swojego życia.

Zrzuciła prawie 50 kg w rok. Teraz jest nie do poznania

Kobieta po powrocie do domu przeszła na dietę Cambridge, jedną z najpopularniejszych i jednocześnie najtrudniejszych. Jest to plan ekstremalnej utraty wagi, działający w oparciu o szereg rygorystycznych nawyków żywieniowych. Genevieve Smith ograniczyła w swojej diecie do minimum węglowodany i tłuszcze oraz produkty z cukrem i tzw. gotowce. Jej codzienny jadłospis składał się głównie z koktajli i zup. Nie zabrakło dużej ilości warzyw i owoców oraz produktów bogatych w białko. Brytyjka piła też zdecydowanie więcej wody.

Efekty pojawiły się już po kilku miesiącach, a zaledwie po roku kobieta wyglądała na zupełnie odmienioną. Z wagi 107 kg zeszła do niecałych 60 kg. Jej metamorfoza sprawiła, że kobieta nabrała pewności siebie. Zaczęła czerpać z życia garściami, a na dowód tego wybrała się rok później w to samo miejsce w Hiszpanii - tyle, że tym razem z zupełnie nowym, optymistycznym nastawieniem. - Niesamowite było to porównanie "rok do roku". Czułam się naprawdę szczęśliwa. Zyskałam mnóstwo energii i czułam się dobrze w ubraniach, które nosiłam. Nie próbowałam się zakrywać, przez co czułam się jeszcze lepiej - zdradza w rozmowie z portalem The Mirror zadowolona Genevieve Smith, która obecnie działa w sieci jako konsultantka ds. utraty wagi. Dzieli się swoją historią w mediach społecznościowych, zachęcając innych do podjęcia walki o swoje zdrowie i szczęście. Historia Smith jest inspirująca, ale należy pamiętać, że każdą dietę najlepiej konsultować ze specjalistą - lekarzem czy dietetykiem. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA