Britney Spears udostępniła tajemniczy post. Wszystko po tym, jak Sam Asghari potwierdził rozstanie

Britney Spears jeszcze nie omówiła szczegółów dotyczących rozstania z Samem Asgharim, a już zdążyła podzielić się z internautami tajemniczym postem. Do zakończenia związku doszło po nieco ponad roku małżeństwa, które wydawało się naprawdę udane. Jak widać, fani okazali się ważniejsi niż - prawdopodobnie wkrótce były - mąż.

Britney Spears i Sam Asghari potwierdzili, że kończą swoje małżeństwo po zaledwie 14 miesiącach. Zakochani pobrali się w 2022 roku i wydawali się naprawdę dobraną parą. Sam potwierdził jednak spekulacje mówiące o tym, że doszło do rozstania. Zrobił to na Instagramie. Piosenkarka postanowiła nie zostawać w cieniu i udostępniła własny post, który w dość oczywisty sposób odnosi się do całej sprawy.

Zobacz wideo Britney Spears tańczy w bikini. Fani jej nie poznali

Britney Spears publicznie odniosła się do rozstania z Samem Asgharim. Wyszło tajemniczo

Britney Spears swoim najnowszym postem w mediach społecznościowych wywołała niemałe zamieszanie. Piosenkarka na swoim profilu udostępniła niezwykle artystyczny rysunek w przedstawiający kobietę szepczącą drugiej osobie do ucha. Na szkicu widać jeszcze jedną postać. Jest ona bardzo mała i utknęła w butelce. Artystka słynąca z przeboju "Baby One More Time" podpisała swój post w niecodzienny sposób.

Jak to odczytujecie? To interesujące! Ja widzę wiadomość w butelce lub dziecko, które musi się wydostać. Pozostałe postaci szepczą coś o truciźnie. Jak w "Alicji w Krainie Czarów" czekają, żeby zobaczyć, czy mają lekarstwo! Mądre ptaki wiedzą, kim są - napisała Britney Spears.
 

Britney Spears zaszalała. Jej instagramowy post spotkał się z ogromnym zainteresowaniem

Artystka wyłączyła komentarze, lecz post zebrał już całkiem sporą liczbę polubień. Nastąpiło to po wcześniejszej treści, która jest równie tajemnicza. Pod wideo ze śpiącą kobietą piosenkarka napisała: "Czasami widzisz więcej z zamkniętymi oczami". Poprzednio Spears usunęła swoje zdjęcia z mężem z mediów społecznościowych. Więcej zdjęć piosenkarki i jej wciąż obecnego męża w galerii na górze strony.

Britney Spears, Sam AsghariBritney Spears, Sam Asghari Instagram.com/samasghari

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.