Justyna Gradek zostawia koleżanki w tyle i zaczyna nowy biznes. Na premierze zaskoczyła stylizacją

Justyna Gradek postanowiła rozpocząć własny biznes. Celebrytka nie przejmuje się negatywnymi uwagami na swój temat i świętuje na imprezie z okazji wprowadzenia na rynek własnego produktu. Czym teraz będzie się zajmować?

Justyna Gradek przyciągnęła uwagę mediów udziałami w konkursach piękności. Na jednym wystartowała nawet ze swoją mamą. W 2011 roku zajęły drugie miejsce w konkursie na najpiękniejszą matkę i córkę, organizowanym przez "Express Ilustrowany". Rok później Justyna zdobyła tytuł II wicemiss województwa łódzkiego w eliminacjach do Miss Polonia. Teraz celebrytka otwarła swój nowy biznes, a na premierę produktu założyła bardzo ciekawą stylizację. Inspirowała się znaną koleżanką? 

Zobacz wideo Justyna Gradek wspomina nieudane małżeństwo. Zawiódł ją nie tylko mąż

Justyna Gradek "podkradła" stylizację Caroline Derpieński? 

Derpieński aktualnie zajęta jest kłótniami z Anetą Glam i być może jeszcze nie zauważyła, że Justyna Gradek na premierę autorskiej linii elektronicznych papierosów założyła stylizację wpasowującą się w trendy, które wprowadziła w Polsce Caroline. Na zdjęciu z imprezy możemy zobaczyć Gradek w ciasnym gorsecie, z dużą ilością błyskotek. Kryształy Swarovskiego? Na ten temat musi wypowiedzieć się Derpieński. Więcej zdjęć Justyny Gradek z premiery znajdziesz w galerii na górze strony. 

Justyna Gradek. Czym zajmowała się wcześniej? 

Celebrytka przez jakiś czas starała się o posadę "wodzianki" u Kuby Wojewódzkiego. Niestety nie udało jej się otrzymać tej pracy i zamiast tego została KSW ring girl, czyli modelką pojawiającą się między walkami MMA, by pokazać widowni tabliczkę z numerem oznaczającym daną rundę. W 2018 roku uwagę mediów przykuł jej związek z Philippem Pleinem, niemieckim projektantem mody. Parze nie do końca wszystko się układało. Mężczyzna oskarżał Gradek o kradzież pieniędzy. Związek dosyć szybko się rozpadł. ZOBACZ TEŻ: Aneta Glam oskarża Justynę Gradek o zażywanie narkotyków. "Balowała przez 24 godziny". Mówi też o Dubaju

premiera produktow firmy alibiapremiera produktow firmy alibia KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA