Dom Agnieszki Kotońskiej zmienił się nie do poznania. Gwiazda "Gogglebox" postawiła na nowoczesny wystrój

Agnieszka Kotońska dała się poznać w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie wielokrotnie widzieli wnętrze domu uczestniczki. Ostatnio jednak zmieniło się nie do poznania.

Agnieszka Kotońska wraz ze swoim mężem regularnie pokazuje wnętrze domu podczas odcinków show. Zazwyczaj jest to fragment salonu. Jak się okazało, jakiś czas temu jej posiadłość przeszła nie lada metamorfozę. Na profilu Kotońskiej w mediach społecznościowych można znaleźć mnóstwo zdjęć, które ukazują ogromną przemianę.

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała fragment filmu z wesela

Dom Agnieszki Kotońskiej przeszedł ogromną przemianę. Wnętrze jest zaaranżowane zupełnie inaczej

Agnieszka Kotońska może pochwalić się sporą liczbą obserwujących na profilu na Instagramie. W sieci śledzi ją już ponad 330 tysięcy internautów. Obecnie celebrytka mieszka w piętrowym domu w Chodzieży, niedaleko Piły. Na koncie w mediach społecznościowych uczestniczki "Gogglebox" znajduje się dużo ujęć z posiadłości. W przeszłości dom Kotońskiej był pełen ciemnych, dużych mebli. Królowały także płytki z różnymi wzorkami. Po remoncie wszystko się zmieniło.

Mieszkanie Agnieszki Kotońskiej jest takie jak ona. Nie ma w nim miejsca na minimalizmMieszkanie Agnieszki Kotońskiej jest takie jak ona. Nie ma w nim miejsca na minimalizm Fot. Instagram/ agnieszkakotonska

Salon rodziny Kotońskich to znane miejsce fanom "Gogglebox. Przed telewizorem". To właśnie tam zasiada celebrytka z mężem i synem. Pomieszczenie zostało utrzymane w stonowanych barwach. Pierwsze skrzypce gra ogromna kanapa w szarym kolorze. Jest również miejsce na elegancki stolik. Przełamaniem szarości są niebieskie i różowe poduszki.

Mieszkanie Agnieszki Kotońskiej jest takie jak ona. Nie ma w nim miejsca na minimalizmMieszkanie Agnieszki Kotońskiej jest takie jak ona. Nie ma w nim miejsca na minimalizm Fot. Instagram/ agnieszkakotonska

W domu Kotońskich nie brakuje luksusowych elementów. Jednym z nich jest ogromny kryształowy żyrandol. Nie da się ukryć, że tego typu dodatek robi wrażenie. Ponadto w salonie jedna ze ścian została zrobiona z szarej cegły, co tylko podkreśla wyjątkowy styl glamour. Więcej zdjęć domu Agnieszki Kotońskiej znajdziecie w galerii na górze strony.

Agnieszka Kotońska co jakiś czas pokazuje wnętrza domu. Styl wykończenia posiadłości kompletnie się zmienił

W domu Kotońskich przeważają takie kolory jak biały, szary i beżowy. Oprócz poduszek idealnym przełamaniem koloru jest elegancki różowy fotel, który stanął w salonie. Nie można także zapomnieć o ekstrawaganckich meblach. W kuchni celebrytki znajduje się podświetlany barek.

Dom Agnieszki KotońskiejDom Agnieszki Kotońskiej fot. Instagram/@agnieszkakotonska/screenshot

Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" lubi także dodatki w postaci kwiatów. Fani mogą je zaobserwować w kilku pomieszczeniach. Nie można również zapomnieć o zewnętrznej części posiadłości. Agnieszka Kotońska obok domu ma piękny widok na duży ogród i zielone drzewa. Nie da się ukryć, że w okolicy nie brakuje miejsca na odpoczynek. ZOBACZ TEŻ: "Gogglebox". Agnieszka i Artur Kotońscy świętują 28. rocznicę ślubu. Pokazali archiwalne nagranie. "Miłość trwa"

Dom Agnieszki KotońskiejDom Agnieszki Kotońskiej fot. Instagram/@agnieszkakotonska/screenshot

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.