Tomasz Wolny zabrał na pielgrzymkę intencje internautów. "Napiszcie na priv, zaniosę je prosto do Matki"

Tomasz Wolny nie ukrywa, że jest osobą głęboko wierzącą. Prezenter Telewizji Polskiej tym razem udał się na pielgrzymkę. W drodze na Jasną Górę towarzyszyły mu dzieci. Zabrał ze sobą także intencje, które zbierał na Instagramie.

Tomasz Wolny z całą pewnością należy do grona osób, które lubią epatować swoją wiarą. Prezenter "Pytania na śniadanie" często podkreśla, jak ważny jest dla niego Bóg i nie ma z tym żadnego problemu. Tym razem Wolny poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o swojej pielgrzymce do Częstochowy. Zabrał ze sobą nie tylko dzieci, ale również intencje. Nie tylko swoje intencje. Mężczyzna zbierał je od internautów w prywatnych wiadomościach. Poświęcenie godne podziwu.

Zobacz wideo Katolik-gej: "To nie bohaterstwo. Bóg jest miłością"

Tomasz Wolny pielgrzymuje na Jasną Górę. Niesie ze sobą prośby internautów

Z instagramowego konta Tomasza Wolnego dowiedzieliśmy się, że mężczyzna zdobył się na nie lada gest. Prezenter udał się na pielgrzymkę do Częstochowy i zabrał ze sobą dzieci. Powodem wyprawy okazało się zbliżające święto. Mowa o Wniebowstąpieniu Najświętszej Marii Panny. Uroczystość ta obchodzona jest 15 sierpnia. To dzień ustawowo wolny od pracy. Prowadzący popularną śniadaniówkę poinformował swoich fanów o autorskiej akcji z intencjami. Jeśli mężczyzna otrzyma je w wiadomości prywatnej lub komentarzu, to zaniesie je na Jasną Górę. Trzeba przyznać, że to bardzo kreatywne i nowoczesne podejście do wiary.

Kilkaset kilometrów za nami, ostatnie kilkadziesiąt przed nami, więc jeśli ktoś miałby taką potrzebę, to napiszcie proszę tutaj albo na priv swoje intencje, a zaniosę je prosto do Matki - zaapelował Tomasz Wolny na swoim instagramowym koncie.
 

Tomasz Wolny zabrał dzieci na pielgrzymkę. Kreatywność to zdecydowanie jego mocna strona

Tomasz Wolny od 2009 roku związany jest z Agatą Tomaszewską. Kobieta pracuje w TVN24. Para mimo, wydawać by się mogło, zupełnie odmiennych poglądów dogaduje się doskonale. Małżonkowie wychowują troje dzieci: Zosię, Halszkę i Tymona. Patrząc na medialne zachowania prowadzącego "Pytanie na śniadanie", można być pewnym, że w tej rodzinie wiara odgrywa bardzo ważną rolę. Więcej zdjęć Tomasza Wolnego w galerii na górze strony.

Tomasz WolnyTomasz Wolny Instagram/ @tomaszwolny_tej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.