Olga z "Top Model" przeszła spektakularną metamorfozę. Jest nie do poznania

Olga Król była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek dziesiątej edycji programu "Top Model". Dziś jednak nie poznalibyście jej na ulicy - 21-latka przeszła ogromną metamorfozę i jest nie do poznania.

"Top Model" to wciąż jeden z najpopularniejszych programów stacji TVN. I choć nie każdemu uczestnikowi udaje się zrobić wielką karierę, to część znajduje swoją niszę w telewizji (jak Karolina Gilon czy Klaudia el Dursi), część bierze udział w dużych kampaniach (jak Karolina Pisarek) czy z powodzeniem zarabia na prowadzeniu mediów społecznościowych (jak Jakob Kosel).

Zobacz wideo Olga Król z nową fryzurą

Olga Król przeszła spektakularną metamorfozę. Nie poznalibyście jej na ulicy

Są też tacy uczestnicy, którzy w programie robią wokół siebie sporo szumu, są charakterystyczni i łatwo ich zapamiętać ze względu na wygląd czy sposób bycia, ale wraz z końcem programu się o nich zapomina. Jedną z takich uczestniczek jest Olga Król. Dziewczyna, gdy trafiła do programu, miała zaledwie 19 lat. Trudno jej było pogodzić się z tym, że w czasie metamorfoz zafundowano jej brązową, krótką fryzurę "na chłopaka". Internautom również nie przypadła ona do gustu. Na szczęście dzięki ciepłym słowom jurorów i Michała Piróga, dziewczyna zdecydowała się zostać w programie i walczyć o swoje marzenia. Po zakończeniu programu krótkie włosy były jej znakiem rozpoznawczym.

Jednak po zaledwie dwóch latach od tamtego czasu trudno znaleźć mediach społecznościowych choćby ślad po tej dziewczynie. Na najnowszych zdjęciach 21-latka zaskakuje odświeżoną fryzurą, którą określiła jako "najlepszą włosową decyzję w życiu".  Aspirująca influencerka wróciła do dawnej długości i zafundowała sobie jasny blond. Nietrudno też nie zauważyć, że powiększyła sobie usta. Udana zmiana? Więcej zdjęć niedoszłej gwiazdy wybiegów znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA