Michał Wiśniewski chwali się metamorfozą córki. "Tato! Po co znowu wrzuciłeś to zdjęcie?"

Michał Wiśniewski wstawił zdjęcie córki, u której zaszła pewna zmiana. Etiennette ma nowy kolor włosów. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Michał Wiśniewski ma dobre relacje z pociechami. Widać to od dawna w mediach. Dzieci muzyka świetnie dogadują się także ze sobą, co możemy zauważyć na Instagramie. W najnowszym poście widzimy Wiśniewskiego, jego żonę, córkę Fabienne oraz Etiennette, u której zaszła pewna zmiana. Jak pociecha wokalisty i Anny Świątczak wygląda w nowej fryzurze? Zobaczcie poniższe zdjęcie.

Zobacz wideo "Rodzina patchworkowa to nie jest pomysł na życie". Ania Świątczak o sytuacji rodzinnej

Michał Wiśniewski wstawił zdjęcie, które zrobiła mu Etiennette. Widzimy pewną zmianę

"TikTokDay. Tato! Po co znowu wrzuciłeś to zdjęcie?" - tak opisał najnowszy post Wiśniewski. Razem z Polą Wiśniewską jest na fotografii wpatrzony w telefon Fabienne. Całą sytuację uwieczniła Etiennette, u której widać nową fryzurę. 16-latka lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Aktualnie ma krótkie, pocieniowane włosy z grzywką. Pofarbowała się także na czarno, co pasuje do jej wizerunku. Warto wspomnieć, że Etiennette ma talent muzyczny po rodzicach. W sieci jest pełno nagrań, na których córka gwiazd śpiewa z rodzicami. Ciekawe, czy będzie chciała zająć się muzyką na pełen etat, podobnie jak jej bliscy.

 

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego

Wokalista nie ukrywa, że bycie tatą to rola, w której bardzo się spełnia. Wiśniewski jest ojcem szóstki dzieci. W związku z Mandaryną doczekał się Xaviera Michała i Fabienne Marty, z Anną Świątczak ma Etiennette Annę i Vivienne Viennę, z jego obecną żoną wychowuje zaś Falco Amadeusa oraz Noëla Cloé, który przyszedł na świat w 2023 roku. Zdjęcia Wiśniewskiego z pociechami zobaczycie w galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.