Katarzyna Figura na okładce z córkami. Kaszmir i Koko dziś są dorosłe. Nie miały lekko w życiu

Katarzyna Figura zapozowała z córkami na okładce najnowszego wydania dwutygodnika "Viva!". W wywiadzie powróciła do traumatycznych wydarzeń z przeszłości. Aktorka była ofiarą męża-kata.

Katarzyna Figura to jedna z najbardziej lubianych i uznanych aktorek. Pomimo zawodowych sukcesów gwiazda przeżyła prawdziwą traumę w życiu prywatnym. Wszystko przez byłego męża, który znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. W najnowszym wywiadzie Figura wróciła do trudnych sytuacji sprzed lat.

Zobacz wideo Katarzyna Figura "wybłagała" rolę w "Dziewczynach z Dubaju"? "Odezwałam się do Marysi"

Figura na okładce z córkami. Wspomina o piekle, które zgotował jej były mąż

Katarzyna Figura jest mamą Aleksandra, z małżeństwa z przedsiębiorcą Janem Chmielewskim. Ma też dwie córki: Koko i Kaszmir, których ojcem jest amerykański biznesman Kai Schoenhals. W 2012 roku aktorka na łamach dwutygodnika "Viva!" wyznała, że przez lata była ofiarą przemocy domowej. Teraz zapozowała z córkami na najnowszej okładce "Vivy!" i wróciła do traumatycznych zdarzeń. Wspomniała, że jej życie naznaczone było wizytami policji, mediatorami i kuratorami. 

Nieustannie miałam do czynienia z policją, mediatorami, kuratorami… I to ja byłam stawiana w stan oskarżenia, podważano moją opiekę macierzyńską (...). To, że mój były mąż na początku uciekł z kraju, wcale nie oznaczało, że nie powracał na przestrzeni tych wszystkich lat, by ponownie zamieniać nasze życie w piekło. Do tej pory zadziwia mnie, że wielu ludzi stanęło wtedy po jego stronie, przytakując mu, że ja sobie to wszystko wymyśliłam - wyznała Katarzyna Figura w rozmowie z "Vivą!".
 

Figura przeszła przez piekło z mężem-katem

Katarzyna Figura wspomina, że w tym trudnym okresie sąd ustanowił opiekę weekendową nad córkami dla jej męża. Mężczyzna straszył córki, że nie zobaczą już matki. Kaszmir i Koko wychowywały się pod ogromną presją i w stresie. W pewnym momencie aktorka zdecydowała się wyprowadzić z dziećmi z Warszawy. W Trójmieście znalazła nowy dom i ostoję, która pozwoliła jej na świeży start. Rozwód został sfinalizowany 24 września 2021 roku. Dzisiaj Koko ma 20 lat i studiuje w Paryżu reżyserię filmową. Kaszmir natomiast ma 18 lat. Też dołączyła do siostry w Paryżu, żeby kontynuować naukę we Francji. Więcej zdjęć Katarzyny Figury i jej córek w galerii na górze strony.

Kaszmir i Koko FiguraKaszmir i Koko Figura @kaszmirfigura/Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.