Pachut przed Dodą był związany z Gardias. Zostawił ją nagle

Dariusz Pachut jeszcze jakiś czas temu tworzył udany związek z Dorotą Gardias. Pogodynka nie kryła zaskoczenia, kiedy z dnia na dzień ją zostawił. Planowali wspólną przyszłość.

Zanim Dariusz Pachut związał się z Dodą, tworzył związek z Dorotą Gardias, który zakończył się nagle. Dziennikarka była w nim zakochana po uszy i nie mogła uwierzyć w to, że ich wspólna droga się zakończyła. Już wtedy osoby z jej otoczenia mówiły, że ciężko przechodziła ten okres. 

Zobacz wideo Doda zrobiłaby reality show z Pachutem? Odpowiedź zaskakująca

Dariusz Pachut nagle zostawił Dorotę Gardias 

Dariusz Pachut i Dorota Gardias zdawali się tworzyć niezwykle zgrany związek. Chętnie dzielili się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych i podkreślali, że uwielbiają górskie wycieczki. Sportowiec zdążył nawet nawiązać bardzo dobre relacje z Hanią, córką prezenterki. Według informatora Super Expressu tym bardziej była zaskoczona, że nagle zdecydował porzucić plany o wspólnej przyszłości. Nie chciała jednak ujawnić, co dokładniej się między nimi wydarzyło.

Nadal nie dociera do niej to, co się stało. Darek był dla niej całym światem. Zakochała się w nim do szaleństwa i planowała wspólną przyszłość. Nikomu nie chce powiedzieć, co się wydarzyło. Ostatnio stwierdziła, że potrzebuje odpocząć, wyciszyć się. Chce wyjechać z Hanią na wakacje do Indonezji - przekazał informator Super Expressu w marcu 2022 roku.

Dariusz Pachut zakończył kolejny związek?

Kilka miesięcy później w mediach zaczęły się pojawiać pierwsze pogłoski o tym, że Dariusz Pachut znalazł szczęście u boku kolejnej celebrytki. Tym razem była to Dorota Rabczewska, która z początku starała się uchronić relację przed blaskiem fleszy. Z czasem coraz śmielej pokazywała partnera i sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. Niestety, ostatnio na próżno szukać ich w swoim towarzystwie. Dodatkowo piosenkarka, udzielając jednego z najnowszych wywiadów, uroniła łzę.

Więcej o: