Kurdej-Szatan w fikuśnej mini, smutna Dancewicz. Derpienski "zaszczyciła" obecnością

Na uroczystej premierze filmu "Porady na zdrady 2" zjawiły się nie tylko gwiazdy produkcji, lecz także zaproszeni celebryci. Zobaczcie, jak się prezentowali.

3 sierpnia w Warszawie odbyła się premiera drugiej części filmu "Porady na zdrady". W główne role wcielili się m.in. Tomasz Karolak, Barbara Kurdej-Szatan i Antek Królikowski. Ten ostatni przybył na wydarzenie w towarzystwie Izabeli. Ukochana aktora wybrała obcisłą sukienkę na jedno ramię. Zakochani nie szczędzili sobie czułości, a ich zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ. A jak wyglądali pozostali goście?

Zobacz wideo Ten związek jest owiany tajemnicą

"Porady na zdrady 2". Tak prezentowały się gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan na czerwonym dywanie pozowała w błyszczącej, srebrnej sukience mini, która miała spory dekolt. Na ramiona zarzuciła czarną marynarkę. Całość dopełniły sandały na obcasie oraz elegancka torebka. Aktorka miała rozpuszczone włosy, które ułożyła w lekkie fale. Nie da się nie zauważyć, że wprost promieniała.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan KAPiF.pl / KAPIF.pl

Renata Dancewicz wyglądała na dość zasmuconą. Taka sama była jej stylizacja. Aktorka włożyła sukienkę o długości do kostek w odcieniu jasnego różu z aplikacjami w kształcie kółek. Ona tak jak Barbara Kurdej-Szatan zarzuciła czarną kurtkę. Dancewicz podkreśliła usta, a włosy zostawiła rozpuszczone. Miała delikatną biżuterię.

Renata DancewiczRenata Dancewicz KAPiF.pl / KAPIF.pl

Karolina Chapko, która również gra jedną z głównych ról, miała długą sukienkę w zielonym kolorze, która odsłaniała nieco ciała. Całość dopełniły sandały na słupku oraz mała torebka. Aktorka włosy zaczesała do tyłu i postawiła na makijaż rozjaśniający jej twarz.

Karolina ChapkoKarolina Chapko KAPiF.pl / KAPIF.pl

Oprócz nich na premierze zjawili się także m.in. Caroline Derpienski, Anna Wendzikowska, Rafał Zawierucha z żoną oraz Anna Samusionek. Zdjęcia gwiazd znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.