Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka! Chwali się krągłościami w wyciętej sukience

Prezenterka "Pytania na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Gwiazda TVP pochwaliła się swoim szczęściem na Instagramie.

Małgorzata Tomaszewska ogłosiła, że jest w ciąży. Informację podano najpierw w "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka radosną nowinę przekazała także w poście na Instagramie. Gwiazda w TVP jest już mamą sześcioletniego syna Enzo. Tomaszewska jest na urlopie w Grecji. 

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska jest na nietypowej diecie. "Jem przez 8 godzin, nie jem przez 16"

Małgorzata Tomaszewska w ciąży. Z ojcem dziecka wybrała się do Grecji

Małgorzata Tomaszewska ostatnio wybrała się na rodzinne wakacje. Teraz postanowiła ogłosić światu, że spodziewa się drugiego dziecka. W Grecji towarzyszy jej ojciec maleństwa. Prezenterka jest w drugim trymestrze ciąży. Na Instagramie pojawiło się jej najnowsze zdjęcie. 

Kochani, chciałam się z wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem - napisała Małgorzata Tomaszewska.
 

Małgorzaty Tomaszewskiej nie zobaczymy już w "The Voice of Poland", ale nie zniknie z telewizji 

Ciąża Małgorzaty Tomaszewskiej oznacza pewne zmiany w gronie prowadzących hitowe programy TVP. W najbliższym czasie nie zobaczymy już prezenterki w programie "The Voice of Poland". Nie poprowadzi także siódmej edycji programu "The Voice Senior", gdzie do tej pory partnerowała Rafałowi Brzozowskiemu. Fani prezenterki mogą być jednak spokojni. Wciąż będzie pojawiała się na wizji w "Pytaniu na śniadanie". Przypomnijmy, że Małgorzata Tomaszewska jest córką bramkarza Jana Tomaszewskiego i tenisistki stołowej Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej. Gwiazda TVP jest dwukrotnie rozwiedziona. Z drugim mężem Ahmetem Seyfi Yigit Tarci ma syna Enzo, który urodził się w 2017 roku. Obecnie jest w związku od dwóch lat. 

Małgorzata Tomaszewska z synem EnzoMałgorzata Tomaszewska z synem Enzo Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.