Piróg o błędach uczestników "Top Model". To dlatego nie udaje im się zaistnieć w branży [PLOTEK EXCLUSIVE]

W rozmowie z reporterką Plotka Michał Piróg został zapytany o kariery uczestników show. Gospodarz programu zdradził, dlaczego jego zdaniem niektórzy nie odnieśli sukcesu.

Już niebawem rozpocznie się kolejna edycja "Top Model". Program gości na antenie TVN od ponad dekady, jednak niezmiennie cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród widzów, jak i uczestników. W rozmowie z reporterką Plotka Michał Piróg zdradził, jakie błędy popełniają aspirujący modele. Gospodarz programu ma dla nich kilka rad.

Zobacz wideo Piróg o błędach uczestników „Top Model". To dlatego nie udaje im się zaistnieć w branży

Piróg o błędach uczestników "Top Model". To dlatego nie udaje im się zaistnieć w branży

W jesiennej ramówce TVN nie zabraknie nowej edycji "Top Model". Będzie to już 12. odsłona. Program pozwolił wybić się niektórym uczestnikom nie tylko w modelingu. Niektórzy z nich zostali pełnoetatowymi celebrytami. Nie wszystkim udało się jednak odnieść sukces. W rozmowie z Plotkiem Michał Piróg zdradził, co zrobili źle.

Czasami niektórzy mogą myśleć, że sam udział w programie jest zaczątkiem do wiecznie napływających ofert i to się jakoś samo będzie kręciło. Tak nie jest. W życiu jeżeli czegoś nie przypilnujesz i nad tym nie pracujesz, to raczej samo się nie kręci. I czasami to jest problemem. Bardzo możliwe, że u niektórych wyobrażenie nie pokryło się z prawdą na temat show-biznesu, bo też jest trochę zakłamane - powiedział choreograf.

Michał PirógMichał Piróg KAPiF

Piróg stwierdził, że niektóry bohaterowie "Top Model" nie pojawiają się na polskich ściankach, ponieważ spełniają marzenia za granicą. "Niektórzy ci, którzy zginęli i myślimy, że u nich nic się nie dzieje, są moimi ulubionymi uczestnikami, bo oni po prostu spakowali się i pojechali spełniać swoje marzenia w prawdziwym świecie mody, który nie równa się zawsze okładkom i czerwonym dywanom, tylko pogoni za marzeniami, czasami bardzo trudnej" - podsumował.

Piróg odniósł się do afery dopingowej Karasia. "Oby mu nie unieważnili tytułu"

Reporterka Plotka poprosiła Michała Piróga o komentarz na temat afery dopingowej z udziałem Roberta Karasia. Choreograf przyznał, że nie podejrzewa, iż sportowiec chciał oszukać organizatorów. "Nie znam tutaj przypadku, natomiast raczej jak jedziesz na pewnego rodzaju mistrzostwa, to wiesz, że musisz być czysty. Przecież sportowcy w większości wiedzą, z czym to się je. Wiedzą, że będą mieli robione testy (...). Oby mu nie unieważnili tytułu, bo szkoda" - stwierdził.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.