Autorka "Seksu w wielkim mieście" nie ma zahamowań. W jednym tygodniu poszła na randkę z 21-latkiem i 91-latkiem

Candace Bushnell, czyli autorka słynnego "Seksu w wielkim mieście", nie miała swojego typu mężczyzny. Jednego dnia potrafiła spotkać się na randkę z 21-latkiem, by kilka dni później umówić się z kimś starszym od niego o 70 lat.

Autorka słynnego "Seksu w wielkim mieście", Candace Bushnell, podobnie jak inspirowana nią bohaterka, ma wiele ciekawych historii randkowych. O swoich miłosnych podbojach, które równie dobrze mogłyby się przytrafić Carrie Bradshaw, pisarka opowiedziała w nowym wywiadzie. Okazuje się, że wiek potencjalnego partnera nigdy nie był dla niej przeszkodą. W tym temacie jest bardzo tolerancyjna i nie ma hamulców. A że czasem jej wybranków potrafiło dzielić aż 70 lat? Dla niej to nic szokującego.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz opowiada swoją najbardziej romantyczną historię w życiu

Jej wybranków dzieliło 70 lat

Candace Bushnell przez długi czas opisywała życie swoje życie towarzyskie oraz najbliższych przyjaciółek w "The New York Observer". Jej słynna kolumna stała się początkiem książki pt: "Seks w wielkim mieście", która została zekranizowana przez HBO z Sarą Jessicą Parker w roli głównej. Randki pisarki obfitowały w ekscesy, a to, z kim się potrafiła umówić, może przyglądając się z boku, wydawać się zaskakujące.

Mam tak wiele szalonych przygód randkowych. Pewnego tygodnia spotykałam się z facetem, który miał 21 lat i facetem, który miał 91 lat" - powiedziała pisarka w "Us Weekly".

Nie zawsze było kolorowo

Jakiś czas temu Candace Bushnell udzieliła też wywiadu Wirtualnej Polsce, w którym mówiła, że przez długi czas mężczyźni nie chcieli się z nią spotykać, bo bali się, że zostaną opisani w jej słynnej rubryce. "Ale umówmy się, to zazwyczaj byli mężczyźni, z którymi i tak nie chciałabym się spotykać" - mówiła Bushnell. Autorka "Seksu w wielkim mieście" nie widziała jednak nigdy problemu w ich obawach, bo twierdzi, że miała prawo czerpać ze swoich przygód. "Ostatecznie, ludzie umawiają się ze sobą z wielu powodów, więc nigdy nie chodziło tylko o to, czy o kimś napiszę, czy nie. Umawiają się dla statusu, seksu, rozrywki lub w ogóle nie randkują, bo nie czują takiej potrzeby" - dodała pisarka, której uwielbiane przez fanów na całym świecie bohaterki można teraz oglądać w kontynuacji "Sexu w wielkim mieście". Obecnie HBO emituje drugi sezon "I tak po prostu". Co ciekawe, mimo konfliktu z Sarą Jessicą Parker i ekipą, na plan wróciła niedawno gościnnie Kim Cattrall, czyli Samantha Jones. Zdjęcia z serialu znajdziesz w galerii na górze strony.

Candace BushnellCandace Bushnell Fot. Steve Eichner/Shutterstock

Więcej o:
Copyright © Agora SA