Doda pozuje w bikini. Opis wiele zdradza. Fani natychmiast dodali jej otuchy. "Jesteśmy za tobą murem"

Doda opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie z wakacji. Tym razem widzimy nie tylko jej wysportowaną sylwetkę, ale i wymowny opis. Co dokładnie napisała wokalistka?

Doda przebywa aktualnie za granicą. Widzimy na Instagramie, w jaki sposób spędza część wolnego czasu. Wokalistka publikuje dużo zdjęć z zagranicznego pobytu. Najnowsze z nich przedstawia wokalistkę na tle wody, ale uwagę zwraca także opis posta. Fani artystki natychmiast zareagowali. Przesyłają jej ogrom wsparcia.

Zobacz wideo Doda we łzach przed festiwalem: Ja nie wiem, czy ja zrobię to Opole

Doda pozuje w bikini. Dodała opis, który sprowokował fanów. "Popraw koronę i wstań"

W ostatnim czasie pojawia się mnóstwo spekulacji na temat rozstania wokalistki i Dariusza Pachuta. Wciąż nie wiemy, czy taka sytuacja miała miejsce, ale ostatnie sygnały z Instagrama dają coraz więcej do myślenia. Najpierw wokalistka pozbyła się zdjęć ze sportowcem, a teraz dodaje post z wymownym podpisem. "Krok po kroku" - napisała. Fani natychmiast zareagowali. "Zawsze pamiętaj o tym, że jesteśmy za tobą murem i jesteśmy ci wdzięczni, że jesteś. Nie daj się. Nasza królowa" - czytamy jeden z komentarzy. Co piszą inni? "Popraw koronę i wstań".

Twarde babki zawsze mają pod górkę, bo zwyczajnie się ich faceci boją. Mimo to lepiej być w samotności twardą niż kluchem tylko dla zasady, by kogoś zadowolić… Kiedyś przyjdzie pora na silną i prawdziwą miłość - napisał kolejny z komentujących.
 

Doda intensywnie pracuje nad nowym programem. Kiedy jego premiera?

Mimo niepokojących spekulacji na temat życia prywatnego wokalistki, widzimy, jak prężnie działa nad swoim nowym projektem. "Doda. Dream show" przedstawi kulisy z jej życia i pokaże prawdę, jakiej dotychczas nie znaliśmy. Format będzie emitowany we wrześniu na Polsacie. Po zdjęcia wokalistki zapraszamy do naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Agora SA