Edyta Pazura w mocnych słowach o skandalu z udziałem Janoszek. "Obnażenie żenady"

Edyta Pazura odniosła się do jednej z najgłośniejszych afer ostatnich tygodni. Chodzi o sprawę Natalii Janoszek. Żona znanego aktora ma jasne stanowisko w tej sprawie.

Edyta Pazura co pewien czas organizuje na Instagramie sesję "Q&A", czyli odpowiada na pytania obserwatorów. Ostatnio w ramach tego cyklu zabrała głos w sprawie Natalii Janoszek, która przechodzi kryzys wizerunkowy. Wszystko zapoczątkowały materiały Krzysztofa Stanowskiego na Kanale Sportowym. Aktorka bije mu brawo.

Zobacz wideo Cezary Pazura wprowadził dzieciom ograniczenia. "Dwie godziny"

Edyta Pazura o aferze z Janoszek. "To wierzchołek góry lodowej"

"Krzysztof Stanowski, mistrz i tyle! I nie jest to kwestia pani Janoszek, bo takich w polskim show-biznesie jest całe mnóstwo. Tak, mówmy otwarcie, że to wierzchołek góry lodowej [...]. Może obnażenie tej żenady, udowodni w końcu ludziom, że wolimy czytać o księżniczce z Indii w prywatnym samolocie, niż posłuchać ludzi inteligentnych, którzy mogą mieć realny wpływ na nas" - zaczęła żona aktora. Jej zdaniem skandal z udziałem Janoszek świadczy o łatwowierności Polaków. 

Jaki będzie finał? Będzie prosty. Hodujemy głupie społeczeństwo. W świecie wielkich możliwości będzie 80 procent głupich, którzy wolą wierzyć w bajki. Obym się myliła - podsumowała

Edyta PazuraEdyta Pazura https://www.instagram.com/edyta_pazura/

Natalia Janoszek straciła wiele kontraktów. Co będzie z jej karierą?

"Fakty i dowody są miażdżące. To kwestia czasu jak na tej fali pojawią się zaraz osoby z byłej jej ekipy czy "znajomi", którzy opowiedzą serwisom plotkarskim więcej takich smaczków. Żaden reklamodawca nie zaryzykuje, by się u niej pojawić" - tak mówi o karierze Janoszek ekspert ds. komunikacji internetowej, Wojtek Kardyś. Więcej o tym przeczytacie tutaj, a po zdjęcia aktorki zapraszamy do galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA