Doda mówi, że mocno schudła. Zdjęcia nie kłamią. Fani zaniepokojeni. "Smutna mała dziewczynka"

Doda przebywa aktualnie na wakacjach. Wstawiła zdjęcie spod palmy, na którym można zauważyć jak zmieniła się jej sylwetka.

Doda na co dzień pracuje nad nowym programem "Doda. Dream Show". Znalazła jednak czas na wakacje, co możemy zaobserwować na jej Instagramie. Wokalistka przebywa w egzotycznych warunkach i chętnie pokazuje się w kostiumie. Ostatnio wspominała, że straciła kilka kilogramów. Widać to po najnowszym poście artystki.

Zobacz wideo Doda we łzach przed festiwalem: Ja nie wiem, czy ja zrobię to Opole

Doda eksponuje swoje wdzięki w bikini. Fani ją pocieszają

W ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat związku Dody i Pachuta. Wciąż nie wiemy, czy są razem. Żadna ze stron nie skomentowała niepokojących doniesień o rozstaniu. Wiemy, że jak na razie spędzają czas osobno. Doda przebywa na wczasach i wstawiła właśnie zdjęcie w bikini. Jej sylwetka wygląda na znacznie smuklejszą. W komentarzach pełno słów pocieszenia dla artystki. Fani podejrzewają, że przechodzi trudny okres. "Dzisiejszy świat jest brutalny dla osób, które chcą być sobą" - napisała jedna z fanek. Z kolei inna oznajmiła:

Na tym zdjęciu widzę smutną, małą dziewczynkę w ciele bogini. Dorotko dbaj o siebie i pamiętaj - nic nie musisz.
 

Doda nie może narzekać na brak wsparcia od fanów

"Wiesz co... jesteś tak świetną osóbką... Przez lata zmieniłaś się. Podziwiam cię, jak ciężko pracujesz na co dzień, jak wiele masz empatii w sobie, czułości i po prostu człowieczeństwa. Wiele cię to kosztowało. ale jesteś teraz pięknym człowiekiem. [...] Nie wiem, co się dokładnie dzieje obecnie w twoim życiu, ale ściskam po prostu i przesyłam ogrom wsparcia. Pamiętaj, istnieją osoby, które cię podziwiają za to, jaka jesteś, ty piękny człowieku!" - czytamy inny komentarz na profilu Dody. Po więcej jej zdjęć zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.