Dominika Ostałowska schudła dziesięć kilogramów. Wprowadziła kilka prostych zmian

Dominika Ostałowska wielokrotnie przechodziła metamorfozy. Miała na głowie chyba każdy kolor włosów. Jednak ta najbardziej spektakularna to zrzucenie dziesięciu kg. Jak to zrobiła?

Dominika Ostałowska ma za sobą wiele ról filmowych i teatralnych, ale najbardziej kojarzona jest z rolą Marty w serialu "M jak miłość". Z produkcją związana jest od samego początku. Obecnie jej rola jest znacznie okrojona. Widzowie, którzy od początku śledzą kulisy produkcji, byli świadkami ogromnej metamorfozy aktorki. Gwiazda uporała się z nadwagą. Schudła dziesięć kg. Pomogła jej w tym dieta paleo.

Zobacz wideo Agnieszka Litwin przeszła sporą metamorfozę. Schudła aż 18 kilogramów!

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

W lutym aktorka skończyła 52 lata. "W pewnym momencie swojego życia miałam za dużo pracy, za mało snu i serce zaczęło mi bić w tempie 210 uderzeń na minutę, czyli trzy razy szybciej, niż powinno. W dziewięć lat pracowało mi tak, jak innej osobie w ciągu 27 lat" - wyznała w "Pytaniu na śniadanie". Konsekwencją zaniedbania zdrowia było przybranie na wadze. 

Dominika OstałowskaDominika Ostałowska Fot. Kapif

Sprawiło to, że aktorka zamknęła się w sobie. Unikała rozgłosu i branżowych wyjść. Zdecydowała się to zmienić. Zatrudniła specjalistów, którzy pomogli jej ułożyć odpowiedni plan żywieniowy. Wybrała modną kilka lat temu dietę paleo, która nazywana jest dietą jaskiniowców. O co w niej chodzi? Aby w menu jak najbardziej odtworzyć sposób odżywiania się ludzi pierwotnych, czyli jeść dużo warzyw i uniknąć chemii.

Jestem na diecie paleo. To tzw. dieta jaskiniowców: jem dużo warzyw, chude mięso, ryby. Służy mi, bo schudłam już parę kilogramów. Słucham rad specjalistów. Trzy razy w tygodniu także ćwiczę z trenerem - mówiła w wywiadach.
 

Dieta w połączeniu z odpowiednimi treningami okazała się bardzo skuteczna i aktorka schudła dziesięć kilogramów. Dominika Ostałowska po dłuższej przerwie wróciła na salony z nowym nastawieniem. Zdjęcia przed i po gwiazdy znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o: