Lil Masti przygotowała pokój córki. Nie spodobał się. "Do katalogu, nie dla dziecka", "Szaro, buro, ponuro"

Lil Masti niedługo powita na świecie pierwsze dziecko. Influencerka chętnie relacjonuje, jak idą jej przygotowania na ten moment. Tym razem pokazała dziecięcy pokój.

Lil Masti w styczniu podzieliła się z fanami radosną nowiną. "Kochani, jestem w ciąży" - napisała pod zdjęciem, na którym pozowała w białej sukni z piórami, eksponującej brzuch. Obok niej znalazł się jej ukochany, który z czułością głaskał krągłości. Od tego momentu jej content składał się głównie z tematów naokoło ciążowych i związanych z dziećmi. Tym razem mogliśmy zobaczyć, jak będzie wyglądać pokój jej córki.

Zobacz wideo Andziaks i Luka o rozstaniu z córką podczas "Azja Express". Pisali list pożegnalny

Lil Masti w pokoju dziecięcym. Tak będzie mieszkało jej dziecko

Aniela Bogusz wraz z partnerem mieszka na obrzeżach Warszawy. W ich posiadłości dominuje minimalizm. Jest jasno i króluje biel oraz pudrowy róż. W takim samym stylu urządziła pomieszczenie dla córki. Zdjęcia opublikowała na Instagramie. "Pokoik naszej córeczki" - brzmi podpis. Możemy zobaczyć białe łóżeczko z baldachimem, które stanęło pod jedną ze ścian. Obok znalazł się regał, gdzie ułożono koszyki oraz zabawki. Na środku umieszczono kołyskę w odcieniach szarości. Oprócz tego jest wygodny fotel oraz okrągły dywan.

Projekt nie spodobał się internautom. "Ładnie, ale ponuro... Pokój do katalogu, nie dla dziecka", "Od tego białego to oczopląsu można dostać", "Szaro buro i ponuro. Pokój dziecka powinien być kolorowy, a tu tego nie ma. Sztuczność tu bije po oczach" - czytamy w komentarzach. Choć projekt jest stworzony, to jeszcze nie został zrealizowany. Zdjęcia zrobiono w butiku. "Stwierdziliśmy, że nie będziemy od razu robić pokoiku, tylko zrobimy za jakiś czas. Nie spieszymy się z tym. Natomiast przygotowaliśmy u nas w domu takie kąciki z mebelkami dla Arii. Uznaliśmy to za wygodniejszą opcję" - tłumaczyła na nagraniu na YouTube. Lil Masti chętnie pokazuje zdjęcia, na których eksponuje ciążowe krągłości. Te ujęcia, a także jej kadry z ukochanym, znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.