Agnieszka Hyży opublikowała zdjęcie w bikini. Pisze o "boczkach". Zaczęło się. "Nie spodziewałam się"

Agnieszka Hyży podzieliła się zdjęciem z wakacji. Nie sądziła jednak, że wywoła ono takie poruszenie. Wszystko przez to, że widać na nim tzw. "boczki".

Agnieszka Hyży jakiś czas temu ograniczyła swoją działalność w mediach społecznościowych. Dziennikarka rzadko pokazuje kadry z życia prywatnego. "Chronimy prywatność naszych dzieci, to się absolutnie nie zmieni. My nie chcemy ani budować naszej rozpoznawalności, ani naszego kapitału na byciu wszędzie. Taką podjęliśmy decyzję" - mówiła w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. Niedawno jednak podzieliła się kadrem z wakacji, na którym ma na sobie jedynie bikini. Początkowo zdjęcia znalazło się u niej na InstaStory, jednak zdecydowała, że umieści je także w poście. Miała powód.

Zobacz wideo

Agnieszka Hyży prezentuje "boczki". "Zostawiam na wieczną pamiątkę"

Agnieszka Hyży opublikowała zdjęcie, na którym widać jej opaloną sylwetkę. Nawet nie zwróciła uwagi na "boczki", jednak dostała bardzo dużo prywatnych wiadomości dotyczących fotografii. Zdecydowała się więc poświęcić jej osobny wpis.

Wrzuciłam dziś w instagramowym dzienniczku, zwanym InstaStory zdjęcie (notabene zrobione przez córkę). Ilość wiadomości, jaka pojawiła się w mojej skrzynce, mocno mnie zaskoczyła. Nie sposób odpisać na wszystkie. Nie spodziewałam się, że pokazanie "boczków" ( są, może nie było kiedyś, ale pewnie zostaną na dłużej) otworzy wiele dyskusji, ale też otrzymam sporo wartościowych historii.
 

W dalszej części wpisu zapewniła, że nie ma problemu z tym, żeby takie zdjęcie znalazło się również na jej tablicy na Instagramie. Podkreśla, że w mediach społecznościowych wiele osób nie pokazuje "całej prawdy". "Od zawsze mówiłam, że social media nie pokazują całej, nagiej prawdy, zakrzywiają i przekręcają. Można tu często być, kim się chce i równie często wyglądać tak jak się chce. A to w dużej mierze zależy już tylko od 'twórcy'". Później dodała: "Cieszy mnie, że pokazywanie niedoskonałości, normalności i realności zaczyna być trendem. A na koniec dobrego czasu w wakacje wam życzę. Na bok nie pójdę, skakać w bok też nie będę, ale w boczki mi pójdzie" - zażartowała. W komentarzach fani uważają, że gwiazda ma naprawdę świetną figurę. "Ogień jest, a nie boczki", "Jakie boczki? Jak na mamę to masz świetną figurę. Najważniejsze, że zadbaną" - komentują. Więcej zdjęć Agnieszki Hyży w bikini znajdziecie w galerii na górze strony.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.