Grała siostrę Ivo w "Zbuntowanym aniele". Dziś ma 55 lat i dwoje dzieci. Wciąż tak samo zachwyca

Verónica Vieyra ponad 20 lat temu wcielała się w Vicky DiCarlo, siostrę Ivo ze "Zbuntowanego anioła". Jak się zmieniła od tego czasu i co dziś robi?

"Zbuntowany anioł" bez wątpienia zapewnił sławę aktorom, wcielające się w główne i drugoplanowe role. Ponad 20 lat temu, gdy produkcja trafiła na ekrany telewizorów, przyciągał tłumy, które z zapartym tchem śledziły losy pięknej Milagros. Widzowie z pewnością pamiętają jednak nie tylko główną i tytułową bohaterkę. W pamięć mogła zapaść także rozkapryszona blondynka Vicky DiCarlo, czyli siostra Ivo, obiektu westchnień Milagros. Jak przez lata zmieniła się Verónica Vieyra, która wcielała się w rolę Vicky, i czym się dziś zajmuje? Sprawdziliśmy!

Zobacz wideo Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej"?

Jak zmieniła się serialowa Vicky DiCarlo?

Verónica Vieyra ma dziś 55 lat i dwoje dzieci. W 1996 roku wyszła za mąż za Silvestre, piosenkarza. Już wtedy Verónica Vieyra i jej mąż mieli dwie córki - Camilę, która przyszła na świat w 1989 roku i Macarenę, która urodziła się w 1995 roku. Związek Veróniki i Silvestre nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się w 2010 roku. Obecnie niewiele wiadomo o życiu dawnej gwiazdy "Zbuntowanego anioła". Po zakończeniu produkcji serialu aktorka nie zniknęła z branży i dalej przyjmowała role, choć nie tak głośne. Grała m.in. w "Cabecita", "PH", "Maximo corazon" czy "Panaderia los Felipe". Wszystkie produkcje były lokalne i nie zyskały międzynarodowego rozgłosu. Ostatni raz Verónica Vieyra grała w latach 2007-2008. Potem zrezygnowała z aktorstwa i od tamtej pory nie występuje w żadnej produkcji.

Verónica Vieyra jest za to aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe zdjęcia i nagrania, dzięki którym możemy przekonać się, jak teraz wygląda. Patrząc na jej fotografie, śmiało można stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał, a może nawet cofnął. Zdecydowanie Verónica Vieyra wciąż wygląda jak Vicky DiCarlo. Jesteście ciekawi, jak wygląda? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Verónica VieyraVerónica Vieyra Verónica Vieyra/Instagram screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.