Siłownia, kącik kibica i widok na góry. Te zdjęcia domu Małyszów naprawdę robią wrażenie

Były skoczek narciarski, a obecny prezes Związku Narciarskiego, mieszka w rodzinnej Wiśle. Zdjęcia jego domu z niezwykłym ogrodem i widokiem na góry są często pokazywane w mediach społecznościowych. Jak wygląda willa Małysza?

Skocznia narciarska? Zamek w Wiśle? Okazuje się, że spora część turystów na liście atrakcji do zobaczenia ma także rezydencję Małysza. Nowoczesny dom ma kryty basen, niezwykły widok na góry, a nawet własną siłownię, w której para dba o swoją formę. Wszystko urządzone ze smakiem i z myślą o funkcjonalności. Więcej zdjęć z domu Adama Małysza znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Małysz w MMA? "Była taka propozycja"

Tak Adam Małysz mieszka z żoną w Wiśle

Mimo napiętego grafiku i wielu obowiązków Adam Małysz ceni swój czas spędzony w domu. W wolnych chwilach zajmuje się pielęgnacją ogrodu, a także pomaga żonie w kuchennych obowiązkach. Na Instagramie możemy zobaczyć np. jak przygotowuje zalewę do ogórków i jak przekopuje grządki. Żona Adama Małysza uwielbia pokazywać swój dom w mediach społecznościowych i nic dziwnego, bo widoki zapierają dech w piersi. 

 

Telewizor godny największego kibica. Tak wygląda salon Adama Małysza

Oprócz miłości do skoków narciarskich Adam Małysz jest też zagorzałym fanem piłki nożnej i siatkówki. Jeśli tylko nadarzy się okazja, siada przed  telewizorem w swoim pokaźnym salonie i z szalikiem na szyi oddaje się kibicowaniu. Oglądanie meczów przed tak dużym telewizorem musi być wyjątkowym doświadczeniem. ZOBACZ TEŻ: To prawdziwa rzadkość. Adam Małysz pochwalił się zdjęciem z ojcem. Okazja była szczególna

 

Adam Małysz. Jaki jest prywatnie?

Po zakończeniu kariery skoczka Małysz postanowił spróbować swoich sił w rajdach terenowych i przez kilka lat brał udział w Rajdzie Dakar. Dopiero później został prezesem Związku Narciarskiego. Były skoczek na co dzień pracuje w Krakowie, ale mieszka w Wiśle, z żoną Izabelą Małysz. Para ma także dwa kudłate pieski, których zdjęcia możecie zobaczyć w galerii.

 
Więcej o: