Premiera "Oppenheimera". Stramowski z partnerką jak Ken i Barbie. Kalczyńska przyszła z rodziną

Podczas polskiej premiery "Oppenheimer" nie mogło zabraknąć lokalnych gwiazd. Na ściance pojawili się między innymi Piotr Stramowski, Anna Kalczyńska i Mateusz Damięcki. Jak się prezentowali?

"Oppenheimer" wszedł do polskich kin. Film biograficzny w reżyserii Christophera Nolana opowiada o życiu twórcy bomby atomowej, Juliusa Roberta Oppenheimera. Główną rolę w produkcji otrzymał Cillian Murphy znany między innymi z serialu "Peaky Blinders". Na warszawski pokaz premierowy przybyło wiele sław, między innymi Piotr Stramowski z partnerką i Anna Kalczyńska. Zobaczcie, jak wyglądali.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska o wirze macierzyństwa. Czy jej dzieci oglądają "Dzień dobry TVN"? Wybierz serwis

"Oppenheimer". Stramowski pomylił premiery?

Dzień przed premierą filmu o twórcy bomby atomowej miał miejsce pokaz "Barbie" z udziałem gwiazd. Celebryci przyszli w różowych strojach, aby dopasować się do klimatu produkcji. Stramowski również wyglądał jak Ken, ale na premierze... "Oppenheimera". Miał na sobie różową koszulę, białe spodnie, jeansową kurtkę i wzorzystą apaszkę. Widać po zdjęciach, że nałożono mu makijaż. Jego partnerka Natalia Krakowska przypominała Barbie. Założyła pasiastą sukienkę midi i zestawiła ją z różowymi akcentami. Para chętnie pozowała do zdjęć. Co sądzicie o ich strojach?

Piotr Stramowski z partnerkąPiotr Stramowski z partnerką KAPiF.pl / KAPIF.pl

Anna Kalczyńska z rodziną. W pobliżu Zawierucha i Damięcki

Była prowadząca "Dzień dobry TVN" przyszła na premierę w eleganckim beżowym stroju, który składał się z marynarki i szerokich spodni. Do tego biała bluzka i sandały na obcasie. Tego wieczoru znanej dziennikarce towarzyszyła rodzina - mąż i syn, którzy również odnaleźli się w świetle fleszy. Rafał Zawierucha i Mateusz Damięcki postawili na casualową stylizację. Zdjęcia wszystkich wymienionych sław znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.