Premiera Barbie. Cukierkowa Klaudia Halejcio cała na różowo. Patrzymy na buty. Co za błysk!

Klaudia Halejcio na premierze "Barbie" zjawiła się cała na różowo. Obok jej stylizacji nie dało się przejść obojętnie.

19 lipca w Warszawie odbyła się wyczekiwana premiera filmowej adaptacji "Barbie". Polskie gwiazdy miały okazję zawitać w Kinogramie i po raz pierwszy zobaczyć, jak poradziła sobie Margot Robbie. Na miejscu zjawiła się między innymi Klaudia Halejcio. Zachwyciła w różu. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zarabia na Instagramie dzięki córce?

Klaudia Halejcio w różowej midi na premierze Barbie

Lipiec przebiega pod hasłem różowych stylizacji, a wszystko za sprawą "Barbie". Klaudia Halejcio doskonale przygotowała się na premierowy pokaz filmu i na ściance zapozowała właśnie w tym kolorze. Tego wieczora miała na sobie obcisłą midi. Uwagę zwracają falbany na biodrach. Do tego dobrała pięknie mieniące się sandałki na szpilce i bezbłędną biżuterię. Królował błysk, serduszka i wszelkie możliwe odcienie różu.

barbie - premiera filmubarbie - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Klaudia Halejcio miała okazję oczywiście skorzystać z różnego rodzaju atrakcji przygotowanych przez organizatorów premiery. Zasiadła w pudroworóżowym cabrio, gdzie miała okazję poczuć się jak prawdziwa Barbie. Więcej zdjęć Klaudii Halejcio z premiery "Barbie" znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Nowa adaptacja "Barbie" to komedia romantyczna wyreżyserowana przez Gretę Gerwing. W tytułową postać miała okazję wcielić się Margot Robbie, która była również jedną z producentek. Co ciekawe, aktorka początkowo nie myślała o zaangażowaniu się w produkcję. W dzieciństwie nawet nie bawiła się lalkami. "Chyba nie miałam Barbie. Jako dziecko byłam zajęta lepieniem babek z piasku. Z kuzynką siedziałyśmy cały dzień na dworze. Ale ona miała Barbie" - mówiła w jednym z wywiadów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA