Premiera "Barbie". Edyta Zając bryluje z ukochanym. Zwykle nie pokazują się razem. Pisarek jak prawdziwa lalka

Na polskiej premierze "Barbie" zjawiła się plejada gwiazd. Karolina Pisarek wyglądała jak prawdziwa lalka, za to Julia Kamińska zapomniała o przewodnim kolorze. Uwagę zwraca Edyta Zając.

Na ten dzień czekali wszyscy najwięksi fani "Barbie". 19 lipca w warszawskim Kinogramie odbyła się polska premiera. Na miejscu zjawiła się cała plejada gwiazd. Poczuły klimat filmu.

Zobacz wideo Jak Edyta Zając chroni prywatność i czy nie kusiło jej, by pokazać w sieci więcej?

Angelika Mucha 

Tego wieczoru Angelika Mucha zaprezentowała się w różowej mini z falbanami. Do tego dobrała urocze buty na szpilkach z błyszczącymi kokardami oraz małą torebkę. Dopełnienie całej stylizacji stanowiła perfekcyjna biżuteria. Influencerka postawiła na gigantyczne koła oraz sporą liczbę pierścionków.  

barbie - premiera filmubarbie - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Julia Kamińska 

Z kolei Julia Kamińska raczej niezbyt przejęła się motywem przewodnim imprezy, całkowicie bowiem zrezygnowała z różu. Tego wieczora miała na sobie czerwoną sukienkę ze sporym rozcięciem i prześwitującym gorsetem. Do tego dopasowała beżowe buty i kopertówkę. 

barbie - premiera filmubarbie - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Edyta Zając

Obok Edyty Zając nie dało się przejść obojętnie. Na ściance zaprezentowała się w pięknej bordowej kreacji odsłaniającej brzuch, do której dobrała szpilki zdobione srebrnymi kamieniami. Co ciekawe, tego wieczora towarzyszył jej ukochany, z którym zwykle nie pokazuje się publicznie. Michał Mikołajczak miał na sobie biały garnitur i pudroworóżową koszulkę.

barbie - premiera filmubarbie - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Karolina Pisarek

Z kolei Karolina Pisarek zaprezentowała się w pudroworóżowej maxi ze sporym rozcięciem. Jej szyję zdobił piękny perłowy naszyjnik, do którego dobrała delikatne kolczyki. Całość dopełniły szpilki z kokardami, które królowały na ściance. Trzeba przyznać, że modelka wyglądała jak prawdziwa Barbie. Więcej zdjęć z premiery Barbie znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

barbie - premiera filmubarbie - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.