Patrycja Markowska na wakacjach. Zapozowała w bikini. "Całusy!"

Patrycja Markowska obecnie przebywa na urlopie, skąd odezwała się do fanów. Zapozowała na plaży w bikini.

Patrycja Markowska uchodzi za jedną z najpopularniejszych wokalistek rockowych. Na scenie możemy ją podziwiać od 20 lat, a tam wciąż gromadzi niezliczone tłumy fanów. W wolnych chwilach artystka udziela się w mediach społecznościowych i uchyla rąbka życia prywatnego. W ramach wypoczynku wybrała się na wakacje. 

Zobacz wideo Patrycja Markowska o kryzysowym momencie w "Ameryka Express": "Byłam kompletnie rozwalona"

Patrycja Markowska pozuje w bikini 

Patrycja Markowska pracuje w pocie czoła nad nowymi piosenkami i trasami koncertowymi. Zapragnęła więc chwili relaksu i wyjechała na zasłużony urlop. Na jej Instagramie właśnie ukazało się zdjęcie, do którego zapozowała w beżowym bikini i okularach. Jak sama przyznała, uwielbia nadmorski klimat i w końcu mogła z niego skorzystać. Nie zdradziła jednak, gdzie dokładnie się zatrzymała. 

Jak ja kocham morze… Całusy z wakacji kochani! - pisała Patrycja Markowska.
 

Nowe zdjęcie Patrycji Markowskiej nie umknęło uwadze fanów. W komentarzach otrzymała mnóstwo komplementów. "Najpiękniejsza gwiazda polskiego rocka", "Miłych wakacji piękna kobieto. Korzystaj ze słoneczka i ładuj baterie na koncerty. Pozdrawiam serdecznie" - czytamy. Inni z kolei zwrócili uwagę na piosenkę zamieszczoną w poście, jaką jest "All Summer Long" Kid Rock. "Kocham ten numer, szczególnie latem". Więcej zdjęć Patrycji Markowskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Patrycja MarkowskaPatrycja Markowska Instagram/ patrycja_markowska_official

Patrycja Markowska dużo trenuje 

Patrycja Markowska dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć fanom show na jak najwyższym poziomie. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że istotną kwestią jest również jej forma fizyczna. Z tego powodu spędza długie godziny na siłowni. "Robię wszystko, żeby na koncertach być dla was w najlepszej formie, jakiej potrafię. Zawsze zależało mi, żeby przekazywać wam nie tylko dźwięki, wzruszenia, ale też power i dobrą energię, a do tego potrzebna jest kondycja. Całusy z treningu. Wy też nie zapominajcie o sobie i swoim zdrowiu" - pisała ostatnio na Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.