Grzegorz Skawiński nigdy nie założył rodziny. Zdradził, czy żałuje. "Nie ma na to rady"

Grzegorz Skawiński chroni swoją prywatność. Wiadomo jednak, że muzyk nie ma żony ani dzieci. W jednym z wywiadów przyznał, że czasem żałuje, iż nie ma rodziny.

Zespół Kombii to jedna z najpopularniejszych grup muzycznych w Polsce. Jego liderem jest Grzegorz Skawiński. Artysta niedawno skończył 69 lat. Gitarzysta nigdy nie zdecydował się jednak ustatkować. Muzyk nie ma też dzieci. W rozmowie z "Vivą!" zdradził, czy żałuje, że jego życie potoczyło się w ten sposób.

Zobacz wideo Syn Steczkowskiej nawiązał tajemniczą współpracę z Grzegorzem Skawińskim: Chodzi o utwór "Nasze randez-vous"

Grzegorz Skawiński nigdy nie założył rodziny. Zdradził, czy żałuje. "Nie ma na to rady"

Grzegorz Skawiński całe swoje życie podporządkował muzyce. Artysta jest nie tylko liderem grupy Kombii, był także jednym z założycieli zespołu O.N.A., w którym występował jako gitarzysta. Pomimo iż wokalista cieszy się sporą popularnością, niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Muzyk nie ma żony, ani dzieci. W wywiadzie dla magazynu "Viva!" zdradził, czy żałuje swojej decyzji.

Żałuję. Czasami jednak życie tak się ludziom poukłada i nie ma na to rady. Ale to nie jest najważniejsze - powiedział.

Skawiński rekompensuje sobie to dzięki kontaktom z chrześniakami, z którymi świetnie się dogaduje. "Mam pięcioro chrześniaków, dwoje z nich to już osoby dorosłe. Dużo tego, więc już wystarczy. Teraz przeszliśmy z chrześniakami i chrześnicą na inny poziom rozmowy, bo kiedy dzieciak ma już naście lat, rozmawiamy zupełnie inaczej" - wyznał. Gitarzysta dodał, że zamiast rodzinie poświęcił się swojej największej pasji - muzyce. Zdjęcia Skawińskiego znajdziecie w galerii na górze strony.

Grzegorz Skawiński zrezygnował z alkoholu. Muzyk zdradził, co było powodem decyzji

Grzegorz Skawiński w ubiegłym roku wziął udział w programie "Mask Singer", gdzie występował w kostiumie Monstera. Muzyk wyznał wówczas, że postanowił zmienić styl życia na zdrowszy. Z tego powodu zrezygnował z alkoholu. "Postawiłem sobie takie wyzwanie z pobudek zdrowotnych. Chcę, żeby wątroba i serce były zdrowe. I nie chcę prowokować niektórych zachowań. Dlatego staram się prowadzić, na tyle, na ile możliwe będąc rock'n'rolowcem, zdrowy tryb życia" - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Grzegorz Skawiński Grzegorz Skawiński  Kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.