Justyna Steczkowska pokazała młodszego syna. To rzadki widok. Ma już 17 lat

Justyna Steczkowska przebywa obecnie na wakacjach z dziećmi. Gwiazda wrzuciła na Instagram zdjęcie swojego młodszego syna Stanisława.

Justyna Steczkowska od ponad 20 lat jest w związku małżeńskim z Maciejem Myszkowskim, a owocem ich miłości jest trójka pociech: Leon, Stanisław i Helena. Gwiazda wielokrotnie podkreślała w wywiadach, jak wielkim szczęściem jest dla niej posiadanie rodziny. Chociaż nieczęsto publikuje w sieci zdjęcia czy filmy z potomstwem, tym razem zrobiła wyjątek. Wykonawczyni "Dziewczyny szamana" wrzuciła na Instagram najnowsze zdjęcia swojego syna Stanisława, które zostały zrobione na rodzinnych wakacjach.  

Zobacz wideo Trudne, często samotne dzieciństwo syna Steczkowskiej: Nie chciałem, żeby wyjeżdżała, nie chciałem jej puścić

Justyna Steczkowska pokazała młodszego syna. To rzadki widok

Justyna Steczkowska w opublikowanej na Instagramie relacji podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pozuje jej młodszy syn. Trzeba przyznać, że Stanisław bardzo się zmienił na przestrzeni lat. Póki co nie wiadomo, czy 17-latek zdecyduje się wejść do show-biznesu, tak jak jego starszy brat Leon. Wejdźcie do naszej galerii u góry strony, aby zobaczyć wcześniejsze zdjęcia Stanisława. 

Stanisław SteczkowskiStanisław Steczkowski fot. Instagram @justynasteczkowska

Co wiemy o młodszym synie Justyny Steczkowskiej? 

Stanisław Myszkowski jest o pięć lat młodszy od swojego brata Leona. Na ten moment 17-latek rzadko pokazuje się na branżowych imprezach. Próbował za to swoich sił na muzycznej estradzie jako pianista. Kształcił się w tym kierunku w szkole muzycznej w Grodzisku Mazowieckim. W maju 2022 roku Stanisław postanowił zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Wystąpił u boku sławnej mamy na koncercie fundacji Polsat. Nastolatek akompaniował jej na fortepianie do piosenki pod tytułem "Moon River" z filmu "Śniadanie u Tiffany'ego". Co jeszcze wiemy na temat młodszego syna Justyny Steczkowskiej? Okazuje się, że bardzo lubi gotować. Na co dzień uczy się w szkole gastronomicznej.

Więcej o:
Copyright © Agora SA