Roxie Węgiel planuje ślub z Kevinem. Wtem wróżka zobaczyła to w kartach! Oj. Mówi o nieślubnym dziecku i zazdrości

Wróżka współpracująca z jednym z tabloidów postanowiła zająć się związkiem Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Tarocistka nie wróży dobrze zakochanym. Wspomina o zazdrości i nieślubnym dziecku.

Roksana Węgiel w tym roku z impetem wkroczyła w dorosłość. Przy okazji swojej osiemnastki pochwaliła się też związkiem z Kevinem Mglejem. To wywołało sporo kontrowersji. Po części dlatego, że Roxie karierę sceniczną zaczynała jako mała dziewczynka i nie wszyscy mogą się już pogodzić, że już nią nie jest. Wątpliwości wzbudza jednak też wiek partnera, który jest od gwiazdy starszy o osiem lat i ma dziecko z poprzedniego związku. Zakochani wydają się jednak nie przejmować krytyką i chętnie pokazują publicznie swą miłość. Są już nawet zaręczeni. Dobre nastroje może im jednak popsuć wróżka. Wiemy, co zobaczyła w kartach.

Zobacz wideo Wywiad z Roksaną Węgiel

Wróżka przepowiedziała przyszłość Roksanie Węgiel. Nie ma dobrych wieści. Pojawi się zazdrość

Anna Kempisty to tarocistka, która swoimi przepowiedniami dzieli się z czytelnikami "Twojego Imperium". Teraz wróżka wzięła na tapet związek Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Okazuje się, że wcale nie mogą spać spokojnie. Nad ich relacją pojawią się czarne chmury. Wszystko to ma związek z nieślubnym dzieckiem producenta muzycznego. Ponoć Roksana ma być zazdrosna, a jednocześnie sama niegotowa na macierzyństwo. 

Pani Roksana będzie odczuwać zazdrość w sercu, że pan Kevin ma dziecko z inną, ale sama nie jest jeszcze gotowa na macierzyństwo. Dla niej ważniejsze są sukcesy i kariera - napisała Anna Kempisty na łamach "Twojego Imperium".

Roksana Węgiel, Kevin MglejRoksana Węgiel, Kevin Mglej Fot. Instagram.com/kevinmglej

Roksana Węgiel szykuje się do ślubu. Pod koniec maja pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel przez kilka miesięcy ukrywała zaręczyny ze swoim partnerem. Ostatecznie pod koniec maja pochwaliła się tym faktem obserwatorom na Instagramie. Pokazała też okazały pierścionek, który dostała od ukochanego. Skierowała też do niego kilka wzruszających słów. Myślicie, że teraz Roxie przejmie się opinią wróżki z tabloidu?

Kilka miesięcy temu powiedziałam "tak". Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję, że jesteś, Kevin - napisała Roksana Węgiel na Instagramie.
 
Więcej o: