Emily Blunt zaliczyła niezręczną wpadkę na czerwonym dywanie. Florence Pugh musiała interweniować

Florence Pugh i Emily Blunt błyszczały na czerwonym dywanie podczas premiery najnowszego filmu Christophera Nolana. O mały włos, a podczas pozowania fotoreporterom nie doszłoby do wpadki. Pugh uratowała sytuację i szybko pomogła Emily Blunt, która znalazła się w kłopocie.

Florence Pugh i Emily Blunt pojawiły się na oficjalnej światowej premierze nowego filmu Christophera Nolana "Oppenheimer" w Londynie. Aktorki na czerwony dywan zdecydowały się na założenie marynarek na nagie ciało. Szybko okazało się, że był to dość ryzykowny strój. Podczas pozowania fotoreporterom prawie doszło do niezręcznej wpadki. W ostatnim momencie Florence Pugh uratowała koleżankę przed przypadkowym odsłonięcia dekoltu. 

Zobacz wideo Misia Joachim o sukience na wzór ceraty babci. "To nieekologiczne i głupie"

Premiera filmu "Oppenheimer". Florence Pugh uratowała Emily Blunt przed niezręczną wpadką

Florence Pugh na premierę filmu "Oppenheimer" założyła kobaltową sukienko-marynarkę od Moschino Jeans, którą założyła na gołe ciało. Emily Blunt postawiła na mieniący się komplet w kolorze miedzianego złota. Marynarkę także postanowiła założyć na gołą skórę, lecz szybko okazało się, że sztywny materiał trudno jest kontrolować. Wygląda na to, że tym razem aktorka nie zastosowała prostego triku gwiazd, który często wykorzystywany podczas takich okazji. Przyklejenie newralgicznych fragmentów stroju do skóry specjalną taśmą uchroniłoby Blunt przed wpadką. W pewnym momencie dekolt zaczął pokazywać zbyt wiele. Na szczęście Blunt mogła liczyć na natychmiastową reakcję koleżanki z planu, który złapała ją za poły marynarki i uchroniła przed wścibskimi obiektywami reporterów. Cała zabawna "akcja ratunkowa" została oczywiście uchwycona przez fotografów. 

Premiera filmu 'Oppenheimer' w LondyniePremiera filmu 'Oppenheimer' w Londynie fot. Photo by Hogan Media/Shutterstock/ eastnews.pl

"Oppenheimer" Nolana to najbardziej wyczekiwana premiera roku

Film Christophera Nolana "Oppenheimer" opowiada o życiu słynnego amerykańskiego fizyka Roberta Oppenheimera, który nazywany jest "ojcem bomby atomowej". W główną rolę wcielił się charyzmatyczny Cillian Murphy, który współpracował już z reżyserem m.in. w "Incepcji". Oprócz Emily Blunt i Florence Pugh w filmie zagrali także Robert Downey Jr. i Matt Damon. W Polsce film pojawi się w kinach dopiero 31 lipca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.