Córka Tomasza Adamka to blondwłosa piękność. Weronika ma 23 lata i właśnie obroniła licencjat

Dzieci Tomasza Adamka są już dorosłe. Młodsza z nich, Weronika właśnie skończyła studia.

Tomasz Adamek jest legendą polskiego boksu. Stoczył 59 walk, z czego tylko sześć przegrał. Jego nazwisko kojarzy każdy, kto choć przez chwilę interesował się tym sportem. Przez całą karierę mógł zawsze liczyć na wsparcie najbliższych. Sam też ma wiele powodów, aby być dumny z rodziny. Najmłodsza córka boksera, Weronika, niedawno skończyła studia. Jak wygląda?

Zobacz wideo Tomasz Adamek w 'Wilkowicz Sam na Sam': 'Tata wziął mnie na ręce i powiedział: Hanka, to będzie bokser. Dwa lata później tata zginął. Ja jako 12-latek zacząłem boksować'

Rodzina Tomasza Adamka. Bokser ma dwie dorosłe córki 

Sportowiec w 1996 roku poślubił Dorotę, z którą doczekał się dwóch córek: Roksany (ur. 1997) i Weroniki (ur. 2000). Początkowo rodzina mieszkała w nowo wybudowanym domu w Gilowicach. Jednak 15 lat temu razem przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Tam zamieszkali w miejscowości Kearny w stanie New Jersey. 

Dzieci Adamka już dawno wyfrunęły z rodzinnego gniazda. Dwa lata temu bokser bawił się na weselu starszej córki, Roksany. Natomiast młodsza, Weronika, właśnie zakończyła ostatni etap edukacji. Otrzymała licencjat z pielęgniarstwa i niedługo będzie przygotowywać się do podjęcia pracy w zawodzie. 

Córka Tomasza Adamka zachwyca urodą

Weronika również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 3,6 tysiąca osób. Dziewczyna chętnie chwali się w sieci urywkami życia prywatnego, a jeszcze chętniej pozuje przed obiektywem. Na zdjęciach często pojawia się też jej partner. Widać, że Weronika jest szczęśliwie zakochana. 

 

Internauci oczarowani są urodą 23-latniej blondynki. Zdjęcia córki boksera spotykają się z dużym entuzjazmem, a pod jej postami znaleźć można wiele komentarzy pełnych zachwytów. Myślicie, że Weronika jest podobna do rodziców? Spójrzcie tylko na jej zdjęcia. Znajdziecie je w galerii na górze strony. 

Więcej o: