Foremniak rozstała się z partnerem? "Bzdury". Szykują się na prestiżowy event [PLOTEK EXCLUSIVE]

Według doniesień jednego z tabloidów Małgorzata Foremniak zakończyła związek i zaszyła się w domu na wsi. Skontaktowaliśmy się z partnerem aktorki. Okazuje się, że para szykuje się właśnie do ważnego eventu.

"Super Express" na okładce 13 lipca 2023 poinformował, że Małgorzata Foremniak rozstała się ze swoim partnerem Pawłem. Para miała spotykać się od dwóch lat. Powodem zerwania miała być odległość, która ich dzieli. Paweł od wielu lat zawodowo jest związany z Londynem, a aktorka funkcjonuje głównie w Polsce. Tu ma swój dom na wsi, w którym bardzo lubi spędzać czas. Postanowiliśmy skontaktować się z partnerem gwiazdy i spytać go, jak wyglądają obecnie ich relacje. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Doniesienia tabloidu są wyssane z palce. Foremniak nadal jest w związku 

Okazuje się, że Małgorzata Foremniak nadal jest w związku. Jej partner Paweł w rozmowie z Plotkiem wyjaśnił, że tabloidy intencjonalnie piszą o ich rozstaniu. Wszystko po to, żeby w sezonie ogórkowym mieć kliki. Co więcej, para w sobotę wybiera się w Londynie na prestiżowy event. Wspólnie będą oglądać finał Wimbledonu z loży VIP. W tym sektorze pojawi się także m.in. David Beckham. Nie trzeba dodawać, że takie wyróżnienie najczęściej jest zarezerwowane dla nielicznych. 

To są bzdury. Nie pierwszy raz tabloidy piszą o naszym rozstaniu. Robią to tylko po to, żeby mieć klikalność w sezonie letnim. My wybieramy się w sobotę na finał Wimbledonu - powiedział partner Małgorzaty Foremniak w rozmowie z Plotkiem.

Foremniak często wylatuje do Londynu. Z bliska obserwowała wydarzenia związane z koronacją Karola III

Dodajmy, że Małgorzata Foremniak lubi spędzać czas w Londynie ze swoim partnerem. Z bliska mogła przyglądać się chociażby uroczystościom związanym z koronacją Karola III. W Wielkiej Brytanii zazwyczaj pozostaje anonimowa, ale bywają też zaskakujące sytuacje. Podczas majowego wyjazdu aktorkę rozpoznał jeden z umundurowanych brytyjskich policjantów. Okazało się, że z pochodzenia jest Polakiem i doskonale zna seriale, w których występowała Foremniak. Nie obyło się bez pamiątkowej fotografii. A więcej zdjęć aktorki znajdziecie w galerii na górze strony.

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak Fot. Plotek Exclusive

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.